TEKLYNX Codesoft label design software

CODESOFT

RFID ve Barkod Etiketleme Yazılımı

CODESOFT bir etiket tasarlayıcısından daha fazlasıdır. CODESOFT ile, verimlilik ve kontrolü arttırarak iş süreçlerinize etiket baskısı ve RFID teknolojisini kolayca entegre edebilirsiniz. CODESOFT barkod yazılımının kararlılığı ve yüksek performansı güçlü ve sürekli bir çözümü garanti edecektir.

Amacınızın barkod ve RFID etiketleri basmak, varlık ve kaynakları yönetmek, dağıtım kanalları ve stok düzeylerini kontrol etmek, ürün izlenebilirliği sağlamak ya da veri kayıtlarını düzenlemek olup olmasına göre, CODESOFT şirketinizi çoğu gelişmiş barkod, RFID ve etiketleme projeleri için çözüm sunar.

CODESOFT etiket ve belge baskısını birleştirmenize izin verir ve endüstriye özel etiketleme yönetmeliklerini destekler, örneğin: GHS, UDI, PTI, besinsel değer, alerjenler ve daha fazlası.

TEKLYNX yalnızca endüstrideki tam desteklenen ve test edilen VM ürünlerini sunar. TEKLYNX'in gereksinimleriniz için doğru çözümü bulduğunu bilerek güvenle CODESOFT VM'yi sanal makine üzerinde çalıştırın.

TEKLYNX SubscriptionLicensing CODESOFT için mevcuttur. Abonelik sistemi, basitliği, esnekliği ve bakı ve destek bağlamında birçok yararı sunar. Daha fazla bilgi için Abonelik Lisansı.

+ Örnekleri Görüntüle

TEKLYNX Labelview barcode software

LABELVIEW

Başlangıç düzeyinden gelişmiş kullanıcılara kadar herkes tarafından kullanılabilir güçlü, kullanımı kolay barkod etiket tasarımı uygulamasını şirketinizin iş süreçlerine ekleyin. LABELVIEW'in güncellenen platformunun kararlığı sayesinde, barkod yazılımınızın şu an ve gelecekte güvenilir olacağından emin olursunuz. LABELVIEW'i önceden kullanıyor musunuz? Mevcut etiket ve işlemleriniz yerleşik Label Conversion Tool ile mevcut sürüme aktarılacaktır.

TEKLYNX yalnızca endüstrideki tam desteklenen ve test edilen VM ürünlerini sunar. TEKLYNX'in LABELVIEW VM bulduğunu bilerek güvenle CODESOFT VM'yi sanal makine üzerinde çalıştırın.

TEKLYNX Abonelik Lisansı, LABELVIEW için mevcuttur. Abonelik Lisansı hakkında daha fazla bilgi edinin; burayı tıklayın.

+ Örnekleri Görüntüle

TEKLYNX Label Matrix barcode label design software

LABEL MATRIX

Makul fiyat aralığında güvenilir çözüm arayan küçük şirketler için zengin içerikli barkod etiketi tasarım yazılımı. LABEL MATRIX, kullanımı kolay arayüze sahip sezgisel bir uygulamadır. Yardımcı sihirbazlar sizin metin, resim, barkod eklemenizi, veri tabanına bağlanmanızı ve sorunsuz işlem yapmanızı sağlayan barkod etiketleri için diğer tasarım seçeneklerine yönlendirir.

TEKLYNX Abonelik Lisansı, LABEL MATRIX için mevcuttur. Abonelik Lisansı hakkında daha fazla bilgi edinin; burayı tıklayın.

+ Örnekleri Görüntüle