Kaynak Merkezi

Aradığınız bilgi parmaklarınızın ucunda, böylece TEKLYNX barkod yazılımı ürünlerinizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Uygulamanızı optimize etmek için dosya ve yardımcı yazılımları indirin. Tesis kurulumu veya bilgisayarınızdaki yapılandırma yardımını programlayın. Etiket, izleme ve barkod yazılımı sorunlarınız için çözüm arayın. Barkod etiketi yazılımınızın kolayca entegre edilen özelliklerinin nasıl kullanıldığını öğrenin. TEKLNX Kaynak Merkezi aradığınız bilgiye hızlı erişimi sağlar.

İndirme

İndirme merkezimizden ücretsiz yazılım deneme sürümleri, kurulmuş sürümümüzle gelen güncellemeler, uyumluluk etiketi örnekleri ve yazıcı sürücülerine erişin.

+ Daha Fazla İndirme Görüntüle

EN YÜKSEK

TEKLYNX DESTEĞİ

TEKLYNX Teknik Destek ekibi TEKLYNX barkod yazılımı ürünleri kullanılırken karşılaşılan teknik sorunlara çözüm sunar. Bunlar arasında özellikler ve fonksiyonellikle ilgili sorunlar, kurulum sorunları, OS uyumluluk sorunları ve yazılımla ilgili hata mesajları bulunur. + Daha fazla okuyun

EN YÜKSEK

Bilgi Tabanı

TEKLYNX Bilgi Tabanı ürün fonksiyonelliği, barkod spesifikasyonları ve baskı gereksinimleri dahil sıkça sorulan soruların cevaplarını içerir.

+ Daha Fazla Bilgi

EN YÜKSEK

Profesyonel Hizmetler

TEKLYNX, Baskı Yönetimi/AIDC çözümünüzü başarılı şekilde uygulamanıza yardımcı olması için sizlere çok çeşitli hizmetleri sunar. Gereksinimleriniz İşletme genelini kapsayan baskı ya da bağımsız uygulamalar, ERP entegrasyonu veya verilerin toplanmasında ya da özel ihtiyaçlarınız için çözümlerinizin yapılandırılmasında yardıma ihtiyacınız olsun – TEKLYNX bu konularda uzmandır.

+ Daha Fazla Bilgi

EN YÜKSEK
 
 

Eğitim ve Web Seminerleri

TEKLYNX son kullanıcılar ve satıcılar için eğitim sunmanın öneminin farkındadır. Yazılımızı nasıl kuracağınız, yapılandıracağınız, entegre edeceğiniz ve kullanacağınız ile ilgili eğitim sunarız.

Eğitim tesiste (kendi yerinde) ya da Fransa veya Almanya'daki TEKLYNX eğitim merkezlerinin birinde verilebilir. Eğitim oturumları 1 ya da 2 gün sürer ve ürün ile seçilen eğitim programıyla ilgilidir.

Web seminerleri talep anında indirilmesi için hazırdır.

+ Daha Fazla Bilgi

Training Events
EN YÜKSEK