Etiket Yönetmeliği Uyumluluk Yazılımı

TEKLYNX ile Her Türlü Etiketleme Yönetmeliğini Sanal Olarak Karşılayın

TEKLYNX, barkod etiket tasarımı çözümleri ve işletme etiket yönetimi çözümleri sunar; bu çözümler çeşitli endüstrilerdeki şirketlerin etiketleme işlerini otomasyona geçirmesi ve basitleştirmesine yardımcı olur.  Uygunluğun sağlanması ve onaylı çalışma ortamda kontrole sahip olmaları için şirketlerin gerekliliklerini tanımlayarak, TEKLYNX ekibi ayrıca çeşitli endüstri alanlarındaki etiketlemeyle ilgili özel bölgesel ve küresel yönetmelikleri gösteren etiketleme yönetmeliği uygunluk yazılımı geliştirmiştir. TEKLYNX'in endüstriye özel etiketleme gereksinimlerini sağlamada şirketinize nasıl yardım edebileceğini öğrenin; bu formu doldurun.

GHS label software

Yönetmelik: Globally Harmonized System of Classification and Labeling of Chemicals (GHS)

Endüstri: Kimya

Occupational Safety and Health Administration’s (OSHA) Hazard Communication (HazCom) Standard, kimyasal endüstri çalışanlarının güvenliğini arttırmak ve sağlığını korumak için Birleşmiş Milletler'in Globally Harmonized System of Classification and Labeling of Chemicals (GHS) sistemini kapsar.

GHS etiketlemesi hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


 

Yönetmelik: AB Yiyecek Etiketleme ve Alerjenler

Provision of Food Information to Consumers (FIC) dahilindeki EU Regulation 1169/2011, Avrupa'daki gıda etiketlemesiyle ilgili geçerli mevzuatı gözle görünür şekilde değiştirdi. 13 Aralık 2014 tarihinden itibaren, imalatçılar AB'de üretilen ya da satılan tüm gıdaların içindekiler bölümünde alerjenleri açıkça belirtmelidir. Besinsel değer bilgilerinin verilmesine yönelik yükümlülük 13 Aralık 2016 tarihinde geçerli olacaktır.

Yiyecek etiketlemesi hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


 

Yönetmelik: Unique Device Identification (UDI)

Endüstri: Sağlık Hizmetleri

U.S. Food and Drug Administration (FDA) Amerika Birleşik Devletler'inde dağıtılan tüm tıbbi cihazların Unique Device Identifier (UDI) ile etiketlenmesini gerektirir, bu sistem tıbbi cihazların tedarik zincirinde işaretlenmesi ve tanımlanması için kullanılan benzersiz sayısal veya alfasayısal koddan oluşur.

UDI etiketlemesi hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


 

Yönetmelik: U.S. FDA 21 CFR Part 11

Endüstri: Sağlık Hizmetleri

ABD FA 21 CFR part 11 tıbbi ürünlerin araştırılması, imalatı ve dağıtımına uygulanır ve halk sağlığının korunması ve elektronik tıbbi kayıtlarının doğruluğunun sağlanması amacıyla kurulmuştur. Ayrıca kağıt yerine elektronik kayıtları kullanarak şirketlerin maliyetleri düşürmesini sağlar.

FDA 21 CFR Part 11 etiketlemesi hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


 

Yönetmelik: GS1 Lojistik Etiketleme

Endüstri: Nakliye ve Lojistik

GS1 Standard International Logistic Label (STILL) tüm lojistik ünitelerin izlenebilirliğine yönelik kullanılan barkodlar için dünya çapında bir referans noktası olarak geliştirilmiştir. Tedarik zincirinde hareket ederken lojistik ünitelerin ardışık yeniden etiketlenmesini önler ve tek bir lojistik etiketin kullanılması avantajını sunar.

GS1-128 Lojistik Etiketleme hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


Hangi endüstriye dahil olursanız olun, TEKLYNX gereksinimlerinizi karşılamanız için bir çözüm bulmanıza yardımcı olur. TEKLYNX'in endüstriye özel etiketleme gereksinimlerini sağlamada şirketinize nasıl yardım edebileceğini öğrenin. Şimdi talep edin; ücretsiz danışma ya da ücretsiz demo talep edin; bu hizmetlerimiz TEKLYNX barkod etiket tasarımı yazılımıyla ilgilidir.