Sağlık Hizmetleri

Yıllar boyunca, TEKLYNX barkod yazılımı diğer endüstriler ile ilişkilendirilmiş bu endüstriye yardım ederek sağlık hizmetinde perde arkasında çalışmaktadır.

UDI tıbbi cihaz etiketlemeden hayat kurtaran farmasötikallar içi SNI'ya kadar, kritik sağlık hizmeti etiketlemesiyle çalışırken TEKLYNX barkod yazılımı çözümleri gerekli güvenilirlik, izlenebilirlik ve güvenliği sağlar.

Tıbbi Cihazlar için FDA UDI Uyumlu Etiketleme
TEKLYNX etiket tasarımı yazılımı çözümleri tıbbi cihazlar için etiketler üzerine Unique Device Identifier (UDI) yerleştirmek için AIDC teknolojisinin üretilmesi için GS1 ve Health Industry Bar Code (HIBC) baskısı yapabilir.

Reçete Paketleme için SNI
TEKLYNX çözümleri tüm reçete ilacı paketlerine Standardized Numerical Identifier (SNI) yerleştirmek için serialized National Drug Code (sNDC) üretebilir.

80'den fazla barkod türü (HIBC, Global Trade Identification Number Codes (GTIN), Serial Shipping Container Codes (SSCC), Postal, Linear, Two Dimensional, GS1 Databar ve daha fazlası dahil) ve Health Industry Distributors Association (HIDA), HIBC SNI ve GS1 etiketleri için ön yapılandırılmış numuneler ile birlikte, TEKLYNX barkod yazılımı çözümleri sanal olarak her türlü laboratuvar, araştırma merkezi, hastane, klinik ya da doktor muayenesinin iç ve düzenleyici gereksinimlere uygun olmasına olanak sağlar.

TEKLYNX'in işinizi nasıl düzelttiğini keşfedin:

Request Price

TEKLYNX CENTRAL CFR güvenilir yazılım platformundan yararlandı ve eksiksiz yönlendirilen işletmeye sorunsuz entegrasyonu sağlamak için fonksiyonelliği sistemine dahil etti. Sağlam Kalite Yönetimi Sistemi gerektiren eczacılıkla ilgili şirketler, yüksek hacimli laboravutarlar ve diğer şirketler son kullanıcı ortamlarında yeni bir ürünün Doğrulanmasının aşırı derecede düz mantıkla yapıldığı keşfetti.

- Tony Raymond,New Harbor SQA Danışmanı/Genel Müdürü

Uygulamalar

  • Laboratuvar numunesi inceleme
  • Çalışan kimliği rozetleri
  • Dosya yönetimi
  • Hasta bileklikleri
  • İlaç etiketleme