TEKLYNX – Barkod Etiketi Yazılımında Lideri

İşletme Etiket Yönetimi Çözümleri

TEKLYNX, sunucu tabanlı ayarlar ile masaüstü etiket baskısını gerçek işletme etiketlemesine dönüştürür. Merkezi şekilde yapılandırılmış etiket tasarımı yazılımı üzerinden, tarayıcılar ve yazıcılar için düzenlenmiş lisanslar ile yönetimi basitleştirerek, TEKLYNX otomatik baskı, sıralı onay ve gerçek internet baskısını sunar.

 + Bu ürün hakkında daha fazla

Ürünler:
SENTINEL
PRINT MODULE
LABEL ARCHIVE

Etiket Tasarımı
Çözümleri

TEKLYNX ürün tanımlama yazılımı ürünleri işletme genelini kapsayan ve bağımsız uygulamaları için güçlü, kullanımı kolay etiket tasarımını yazılımı çözümleri sunar. Barkod yazılımı paketleri sanal olarak herhangi bir endüstri dahilinde çok kapsamlı uygulama sistemlerindeki ürünleri eşsiz şekilde tanımlamak için termal ve termal transfer etiketleri dahil çeşitli stok etiketleri için gelişmiş seçenekler sunar.

 + Bu ürün hakkında daha fazla

Ürünler:
CODESOFT
LABELVIEW
LABEL MATRIX

TEKLYNX CENTRAL
Çözümleri

TEKLYNX CENTRAL, onaylı TEKLYNX barkod tasarımı teknolojisini, baskı ve etiket izleme ve onay yazılımını imalat ortamınızı destekleyen tek bir çözümde birleştirir. TEKLYNX CENTRAL, endüstri spesifikasyonlarını karşılamanıza yardım etmesi için özel olarak tasarlanan tekli entegre etiket yazılımı sistemidir.

 + Bu ürün hakkında daha fazla

Ürünler:
TEKLYNX CENTRAL
TEKLYNX CENTRAL CFR
TEKLYNX CENTRAL GHS

Kaynak Merkezi

Aradığınız bilgi parmaklarınızın ucunda, böylece TEKLYNX barkod yazılımı ürünlerinizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Uygulamanızı optimize etmek için dosya ve yardımcı yazılımları indirin. Tesis kurulumu veya bilgisayarınızdaki yapılandırma yardımını programlayın. Etiket, izleme ve barkod yazılımı sorunlarınız için çözüm arayın. Barkod etiketi yazılımınızın kolayca entegre edilen özelliklerinin nasıl kullanıldığını öğrenin. TEKLNX Kaynak Merkezi aradığınız bilgiye hızlı erişimi sağlar.

+ Tüm Kaynakları Görüntüle

İş Ortağı Programları


İş ortaklarımız TEKLYNX barkod yazılımı ürünlerinin satılması ve desteklenmesi kabiliyetinden TEKLYNX'den doğrudan yapılan kalite onaylı satış sözleşmelerinin sağlanmasına kadar, geniş bir yarar serisi sunar. Şirketinizin iş ortağı gereksinimlerini karşılamak için birkaç İş Ortağı Programı sunarız. Hangi programın şirketinizin hedefleri ve ihtiyaçlarını yönelik en çok yararı sağladığınız öğrenmek için, lütfen sağ tarafta listelenen seçeneklere göz atın.

TEKLYNX İş Ortağı Programları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen bölgenizdeki TEKLYNX ile temasa geçin. + Daha Fazla Bilgi

TEKLYNX DESTEĞİ

TEKLYNX Teknik Destek ekibi TEKLYNX barkod yazılımı ürünleri kullanılırken karşılaşılan teknik sorunlara çözüm sunar. Bunlar arasında özellikler ve fonksiyonellikle ilgili sorunlar, kurulum sorunları, OS uyumluluk sorunları ve yazılımla ilgili hata mesajları bulunur. + Daha fazla okuyun

EN YÜKSEK