TEKLYNX Codesoft label design software

CODESOFT

Oprogramowanie do tworzenia kodów kreskowych i znaczników RFID

CODESOFT to więcej niż program do projektowania etykiet. Dzięki oprogramowaniu CODESOFT możesz z łatwością zintegrować drukowanie etykiet i technologię RFID w ramach swoich procesów biznesowych, zwiększając zarówno wydajność, jak i poziom kontroli. Stabilność i wysoka wydajność oprogramowania CODESOFT sprawiają, że jest to niezwykle niezawodne i solidne rozwiązanie.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz drukować kody kreskowe i RFID, zarządzać zasobami i zapasami, kontrolować kanały dystrybucji i poziomy zapasów czy zarządzać dokumentacją danych, CODESOFT zapewnia idealne rozwiązanie dla zaawansowanych projektów Twojej firmy z zakresu kodów kreskowych i etykiet RFID.

CODESOFT umożliwia połączenie druku etykiet i dokumentów oraz obsługuje szeroką gamę branżowych przepisów w zakresie etykietowania,w tym: GHS, UDI, PTI, składniki odżywcze, alergeny i inne.

Firma TEKLYNX oferuje jedyne w pełni obsługiwane i przetestowane produkty VM w branży. CODESOFT VM można bez obaw uruchamiać na maszynie wirtualnej ze świadomością, że TEKLYNX dysponuje odpowiednimi rozwiązaniami dopasowanymi do Twoich potrzeb.

TEKLYNX oferuje oprogramowanie CODESOFT w formie subskrypcji licencji. Subskrypcja oferuje prostotę, elastyczność i inne korzyści w odniesieniu do utrzymania i pomocy technicznej. Więcej informacji Subskrypcje licencji.

+ Wyświetl przykłady

TEKLYNX Labelview barcode software

LABELVIEW

Wzbogać procesy swojej firmy o wydajną i łatwą w użyciu aplikację, z której mogą korzystać zarówno początkujący jak i doświadczeniu użytkownicy. Dzięki stabilności zmodernizowanej platformy LABELVIEW możesz mieć pewność, że Twoje oprogramowanie do tworzenia kodów kreskowych będzie dostępne i dziś i jutro. Korzystasz już z LABELVIEW? Twoje istniejące etykiety oraz procesy mogą zostać przeniesione do nowej wersji dzięki wbudowanemu narzędziu do konwertowania etykiet.

Tak, firma TEKLYNX oferuje jedyne w pełni obsługiwane i przetestowane rozwiązania VM w branży. Możesz uruchamiać LABELVIEW VM na maszynie wirtualnej ze świadomością, że TEKLYNX dysponuje odpowiednimi rozwiązaniami dopasowanymi do Twoich potrzeb.

TEKLYNX oferuje oprogramowanie LABELVIEW w formie subskrypcji licencji. Dowiedz się więcej na temat subskrypcji licencji tutaj,.

+ Wyświetl przykłady

TEKLYNX Label Matrix barcode label design software

LABEL MATRIX

Oprogramowanie do projektowania etykiet z kodami kreskowymi o rozbudowanych funkcjach przeznaczone dla mniejszych firm, które szukają sprawdzonego rozwiązania za rozsądną cenę. LABEL MATRIX to intuicyjna aplikacja z prostym interfejsem użytkownika. Pomocne kreatory ułatwiają dodawanie tekstu, obrazów, kodów kreskowych, łączenie z bazami danych oraz korzystanie z dodatkowych opcji.

TEKLYNX oferuje oprogramowanie LABEL MATRIX w formie subskrypcji licencji. Dowiedz się więcej na temat subskrypcji licencji tutaj,.

+ Wyświetl przykłady