Produkcja

Oprogramowanie do tworzenia kodów kreskowych TEKLYNX umożliwia tworzenie etykiet produktów z numerami i kodami kreskowymi jednostek magazynowych (SKU), drukowanie nawet na setkach drukarek jednocześnie oraz współpracę z systemami ERP, WMS i MRP.

Precyzyjna identyfikacja wytwarzanych dóbr stanowi niezbędny element działalności produkcyjnej. Rozwiązania firmy TEKLYNX zaspokoją Twoje potrzeby związane z etykietami identyfikacyjnymi placówek produkcyjnych, począwszy od znakowania palet, przez znaczniki kartonów i etykiety artykułów, aż po etykiety wysyłkowe zgodne z wymaganiami dostawców.

Niezależnie czy potrzebujesz samodzielnego rozwiązania do tworzenia etykiet, czy też dopasowania do istniejącego systemu zarządzania przedsiębiorstwem, TEKLYNX oferuje najlepsze możliwości oprogramowania do projektowania etykiet, łączności z hostem oraz gromadzenia danych, które usprawnią Twoje środowisko produkcyjne.

Zobacz, jak rozwiązania TEKLYNX pasują do Twojego sektora:

Request Price

Choć nasze wymagania były bardzo wysokie, firma TEKLYNX stanęła na wysokości zadania. Od momentu wdrożenia rozwiązania TEKLYNX udało nam się zmniejszyć koszty pracy, administracyjne oraz IT w ponad 30 placówkach na terenie całego kraju oraz zwiększyć liczbę drukarek z 1 do 140. Ten wzrost stanowi świadectwo, że oprogramowanie SENTINEL i CODESOFT jest w stanie usprawnić rozwój w ramach przedsiębiorstwa.

- Jim Archambault,Lider projektu Lippert Components, Inc. & Kinro, Inc.

Zastosowania

  • Błyskawiczne i bezproblemowe projektowanie i drukowanie etykiet produktów, palet i półek, etykiet zgodności oraz etykiet wysyłkowych i odbiorczych, które spełniają wymagania branżowe
  • Łączność z danymi z systemu hosta do drukowania etykiet
  • Obsługa setek żądań druku wysyłanych do setek drukarek, działając ramię w ramię z systemem ERP (Enterprise Resource Planning), WMS (Warehouse Management System) lub MRP (Manufacturing Resource Planning)
  • Drukowanie etykiet z numerami i kodami kreskowymi jednostek magazynowych (SKU)
  • Integracja druku etykiet z systemami zarządzania przedsiębiorstwem oraz drukowanie wielkonakładowych partii etykiet
  • Precyzyjne śledzenie dostępnych zapasów w celu prognozowania potrzeb bieżących i przyszłych zadań
  • Śledzenie materiałów od momentu dostarczenia do zakładu, poprzez cały proces produkcji, aż po montaż w produkcie końcowym.