O nas

Europa,

Bliski Wschód

i Afryka

Dane kontaktowe:
Aby uzyskać dane kontaktowe
dla swojego regionu,
przejdź do sekcji
Globalne placówki
naszej witryny.

Kim jesteśmy

TEKLYNX International to światowy lider z 30-letnim doświadczeniem w dziedzinie rozwiązań znakowania kodami kreskowymi.

Fundamenty naszej firmy powstały w wyniku przejęcia trzech wiodących firm z branży oprogramowania do kodów kreskowych między 1998 a 2001 r. – Techniques Avancées (Auch, Francja), GrafTek, Inc. (Toronto, Ontario, Kanada) oraz StrandWare, Inc. (Eau Claire, Wisconsin, USA). Przejęcia te pomogły nam w utworzeniu silnego portfolio produktów takich jak oprogramowanie projektowe CODESOFT, LABELVIEW, i LABEL MATRIX, oprogramowanie druku po stronie serwera SENTINEL oraz oprogramowanie zabezpieczające i umożliwiające identyfikację LABEL ARCHIVE.

Spółka TEKLYNX została w 2010 r. wykupiona przez kadrę menedżerską of firmy Brady Corporation. Wydarzenie to pozwoliło TEKLYNX usprawnić usługi na rzecz szerszej grupy klientów, co przyczyniło się wspierania rozwoju jej partnerów biznesowych. W wyniku naszego niesłabnącego zaangażowania w rzetelny rozwój oraz wszechstronność i elastyczność rozwiązań powstało rozwiązanie TEKLYNX CENTRAL – uniwersalne narzędzie dla firm zbudowane na bazie naszych starszych produktów. To zunifikowane rozwiązanie pozwoliło nam wysunąć się na wiodącą pozycję w sektorze zarządzania etykietami.

Czym się zajmujemy

U podstaw wszystkich naszych działań leży chęć wykroczenia poza ramy standardowego rozwoju oprogramowania, aby kreować rozwiązania, które pomogą zwiększyć skuteczność Twojej firmy oraz usprawnić jej funkcjonowanie. Tworzymy intuicyjne technologie, które mogą być z łatwością zintegrowane z istniejącymi procesami. Prowadzimy dogłębną współpracę z klientami, by dokładnie zrozumieć stojące przed nimi wyzwania i zapewnić skuteczne rozwiązania – chcemy być partnerem, nie zaś zwykłym dostawcą. 

Dążymy do stworzenia prawdziwie partnerskich relacji ze sprzedawcami, dystrybutorami oraz partnerami technologicznymi. Staramy się kultywować te relacje, dzięki którym nasi partnerzy biznesowi stają się prawdziwymi liderami w branży, głęboko wierząc w możliwości naszych produktów i uznając wartość dostarczaną swoim klientom.

Dlaczego jesteśmy najlepsi

Tworzymy najnowocześniejsze rozwiązania dla nowych rynków, które spełniają wszelkie nowo wprowadzane przepisy. Jesteśmy stale w ruchu – nieprzerwanie analizujemy otoczenie i wyszukujemy nowe możliwości, by pomóc naszym klientom w prowadzeniu działalności. Nasz zespół ds. rozwoju charakteryzuje się niezwykłą wszechstronnością, nieustannie dodając nowe sterowniki do drukarek oraz funkcje oprogramowania, które pozwalają Ci utrzymać się na czołowej pozycji.

Każdego dnia wcielamy w życie wartości przewodnie naszej firmy, począwszy od interakcji z klientami i partnerami biznesowymi, na relacjach wewnętrznych kończąc. Jesteśmy dumni z naszej pracy i z wielkim zamiłowaniem dążymy do realizowania naszej misji – bycia liderem w dziedzinie projektowania i drukowania etykiet oraz oprogramowania do zarządzania etykietami dla przedsiębiorstw.

Nasze wartości przewodnie

Kultura firmy TEKLYNX opiera się na pięciu wartościach przewodnich. Wszyscy pracownicy uczą się tych wartości oraz stosują je praktyce we wszystkich naszych działaniach, jak również w relacjach wewnętrznych i zewnętrznych.

  • Praca zespołowa – pracujemy wspólnie, by zrealizować naszą misję.
  • Koncentracja na klientach – klienci są zawsze w centrum wszystkich naszych działań.
  • Innowacyjność techniczna – dążymy do rozwoju naszej firmy poprzez osiągnięcie pozycji lidera technologicznego, zarówno w odniesieniu do całej firmy, jak i jej pracowników.
  • Wartość – tworząc wartość dla naszych klientów dążymy do zrównoważonego generowania długoterminowej wartości na rzecz naszych klientów i partnerów.
  • Wiarygodność – kierujemy się zasadą nienaruszalnej uczciwości.