Hakkımızda

Avrupa,

Ortadoğu

ve Afrika

İletişim Detayları:
Bölgenizdeki
iletişim detayları için,
şurayı ziyaret edin:
Global Konumlar
sayfası.

Biz Kimiz

30 yıldan fazla deneyim ile birlikte, TEKLYNX International barkod etiketleme yazılımı çözümlerinde dünyanın önde gelen geliştiricisidir.

Şirketimiz endüstride 1998 ile 2001 arasında en üst barkod yazılımı şirketlerini bünyesine kattı – Techniques Avancées (Auch, Fransa), GrafTek, Inc. (Toronto, Ontario, Kanada) ve StrandWare, Inc. (Eau Claire, Wisconsin). Bu katılımlar CODESOFT, LABELVIEW ve LABEL MATRIX tasarım yazılımı, SENTINEL sunucu destekli baskı yazılımı ve LABEL ARCHIVE güvenlik ve izlenebilirlik yazılımı dahil güçlü portföyümüzün oluşturulmasına yardım etti.

2010 yılında, TEKLYNX yönetim ekibi Brady Corporation'dan şirketiyle çalışmaya başladı. Bu olay sahadaki iş ortaklarının büyümesini desteklerken TEKLYNX'in çok çeşitli müşterilerine daha iyi hizmet vermesini sağladı. Sürekli gelişim, esneklik ve çevikliğe sürekli adanmış çalışmamız TEKLYNX CENTRAL ürününün oluşumuna zemin hazırladı, güçlü temeller üzerine kurulu hepsi bir arada işletme çözümü eski ürünlerimizi güçlendirdi. Bu birleştirilmiş çözüm işletme etiket yönetiminin ön safhalarında yer almamızı sağladı.

Ne Yapıyoruz

Yaptığımız her şeyin en tepesinde işinizin verimliliği arttırmasına ve operasyonların denetlenmesine yardım etmesi için tasarlanan çözümleri üretilmesi amacıyla temel yazılım geliştirmesinin ötesine gitme arzumuz bulunur. Mevcut sürecinize kolaylıkla entegre olabilen sezgisel bir teknoloji üretiriz. İşiniz zorluklarını daha iyi anlamak için sizinle birlikte çalışırız ve etkili çözümler sunarız – sizin satıcınız değil iş ortağınız olmak istiyoruz. 

Satıcılarımız, dağıtıcılarımız ve teknoloji iş ortaklarımızla gerçek iş ortakları kurmaya çabalıyoruz. Ürünlerimize çok fazla güvenen ve müşterilerine değer veren iş ortaklarımızı markamızın gerçek kazanları haline getiren ilişkimizi geliştirilmesini hedefliyoruz.

Neden En İyisi Biziz

Yönetmeliklerin ve yeni pazarların sisteme dahil edilmesine yönelik çözümlerin geliştirilmesinde en son teknolojisi kullanırız. Elindekiyle hiçbir zaman yetinmeyerek, işinizin geliştirilmesini kolaylaştırmak için yeni seçeneklerin bulunmasına amacıyla sürekli iş sahasını değerlendirmekteyiz. Geliştirme ekibimiz inanılmaz derecede hareketlidir, teknolojiden her zaman yararlanmanız için yeni yazıcı sürücüleri ve yazılım özelliklerini sürekli sisteme ekler.

Her gün, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile etkileşimimizden diğerleriyle ilişkilerimize kadar yönlendirme prensiplerimizi uygularız. Ortaya çıkan işten gurur duyuyoruz görevimizi biliyoruz ve görevlerimizi tutkuyla yerine getiriyoruz: etiket tasarımı, baskı ve işletme etiket yönetimi yazılımında liderler katındaki yerimizi korumak görevlerimiz arasındadır.

Yönlendirme Prensiplerimiz

TEKLYNX kültüründe beş adet yönlendirme prensibi bulunur. Tüm çalışanlar, işimizi yaptığımız ve diğerleri ile müşterilerimizle etkileşime geçtiğimiz yöntemle bu prensipleri öğrenir ve uygular.

  • Ekip çalışması – Vizyonumuz başarmak için birlikte çalışırız.
  • Müşteri Odaklı – Yaptığımız her şeyin merkezine müşterimizi koyarız.
  • Teknik Yenilik – Şirket ve bağımsız çalışanlar olarak teknik konularda lider olarak işimizi geliştirmeye çabalıyoruz.
  • Prensip – Müşterilerimize yönelik prensipler oluşturarak, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız için sürdürülebilir uzun soluklu prensipleri belirleriz.
  • Dürüstlük – Bütünlüğe hiçbir zaman gölge düşürülmez.