İndirme

TEKLYNX yazılımının erişimi ücretsiz deneme sürümü. Yeni yazıcı? Düzgün yazıcı sonuçları için doğru sürücüyü indirin. Yeniden kurulum dosyaları ve yamaları sürümünüzün güncel olmasını sağlamak için bulunur. Tasarım yapmaya hemen başlamak için uyumluluk etiketi örneklerini kullanın.

DEMOLAR

TEKLYNX yazılımının tam fonksiyonelliğe sahip sürümleri 30 günlüğüne ücretsiz olarak indirilmesi için hazırdır, bu sayede ürünü değerlendirebilirsiniz ve satın almadan önce ihtiyaçlarınız karşılandığından emin olabilirsiniz.

CİHAZ SÜRÜCÜLERİ

TEKLYNX yazıcı sürücüleri barkod etiketleme ihtiyaçlarınız için en iyi eksiksiz kaliteyi sunar. En yeni yazıcı sürücülerini indirmek ve yazılımız ile mevcut yazıcı sürücülerini güncellemek için TEKLYNX Driver Service Pack (DSP) hizmetini kullanın

YENİDEN KURULUM DOSYALARI

Yazılımınızı yeniden kurmaya ya da yama indirmeye ihtiyacınız mı var? Erişim ön koşulları, hizmetler ve yeniden kurulum dosyaları vb.

ETİKET ÖRNEKLERİ

Uyumluluk etiketi örnekleri kendi etiket tasarımlarınız ile çalışmaya başlamanıza yardım etmek için hazırda bulunur. Bu şablonlar üzerinde çalışırken etiketlerinizin endüstri standartlarını karşıladığından emin olun.

TEKLYNX Codesoft label design software

CODESOFT

RFID ve Barkod Etiketleme Yazılımı

CODESOFT bir etiket tasarlayıcısından daha fazlasıdır. CODESOFT ile, verimlilik ve kontrolü arttırarak iş süreçlerinize etiket baskısı ve RFID teknolojisini kolayca entegre edebilirsiniz. CODESOFT barkod yazılımının kararlılığı ve yüksek performansı güçlü ve sürekli bir çözümü garanti edecektir.

Amacınızın barkod ve RFID etiketleri basmak, varlık ve kaynakları yönetmek, dağıtım kanalları ve stok düzeylerini kontrol etmek, ürün izlenebilirliği sağlamak ya da veri kayıtlarını düzenlemek olup olmasına göre, CODESOFT şirketinizi çoğu gelişmiş barkod, RFID ve etiketleme projeleri için çözüm sunar.

CODESOFT etiket ve belge baskısını birleştirmenize izin verir ve endüstriye özel etiketleme yönetmeliklerini destekler, örneğin: GHS, UDI, PTI, besinsel değer, alerjenler ve daha fazlası.

TEKLYNX yalnızca endüstrideki tam desteklenen ve test edilen VM ürünlerini sunar. TEKLYNX'in gereksinimleriniz için doğru çözümü bulduğunu bilerek güvenle CODESOFT VM'yi sanal makine üzerinde çalıştırın.

TEKLYNX SubscriptionLicensing CODESOFT için mevcuttur. Abonelik sistemi, basitliği, esnekliği ve bakı ve destek bağlamında birçok yararı sunar. Daha fazla bilgi için Abonelik Lisansı.

EN YÜKSEK
TEKLYNX Labelview barcode software

LABELVIEW

Başlangıç düzeyinden gelişmiş kullanıcılara kadar herkes tarafından kullanılabilir güçlü, kullanımı kolay barkod etiket tasarımı uygulamasını şirketinizin iş süreçlerine ekleyin. LABELVIEW'in güncellenen platformunun kararlığı sayesinde, barkod yazılımınızın şu an ve gelecekte güvenilir olacağından emin olursunuz. LABELVIEW'i önceden kullanıyor musunuz? Mevcut etiket ve işlemleriniz yerleşik Label Conversion Tool ile mevcut sürüme aktarılacaktır.

TEKLYNX yalnızca endüstrideki tam desteklenen ve test edilen VM ürünlerini sunar. TEKLYNX'in LABELVIEW VM bulduğunu bilerek güvenle CODESOFT VM'yi sanal makine üzerinde çalıştırın.

TEKLYNX Abonelik Lisansı, LABELVIEW için mevcuttur. Abonelik Lisansı hakkında daha fazla bilgi edinin; burayı tıklayın.

EN YÜKSEK
TEKLYNX Label Matrix barcode label design software

LABEL MATRIX

Makul fiyat aralığında güvenilir çözüm arayan küçük şirketler için zengin içerikli barkod etiketi tasarım yazılımı. LABEL MATRIX, kullanımı kolay arayüze sahip sezgisel bir uygulamadır. Yardımcı sihirbazlar sizin metin, resim, barkod eklemenizi, veri tabanına bağlanmanızı ve sorunsuz işlem yapmanızı sağlayan barkod etiketleri için diğer tasarım seçeneklerine yönlendirir.

TEKLYNX Abonelik Lisansı, LABEL MATRIX için mevcuttur. Abonelik Lisansı hakkında daha fazla bilgi edinin; burayı tıklayın.

EN YÜKSEK
TEKLYNX Sentinel label printing software

SENTINEL

Etiket Baskı Otomasyonu Yazılımı

SENTINEL otomatik düşük bakımlı program olarak sisteminiz arka planında sorunsuz şekilde çalışır ve aynı anda yüzlerce yazıcıyla merkezi olarak baskı yapmanıza imkan sağlar. Etiket tasarımı verileri SENTINEL tarafından alındığında, insan elinin değmesine gereksinim olmadan uygulama baskı işleminin geri kalanıyla ilgilenir.

EN YÜKSEK

PRINT MODULE

Etiket Baskı Yazılımı

PRINT MODULE, TEKLYNX onaylı etiket tasarımı ve baskı teknolojilerini mevcut iş sisteminize entegre edilmesine imkan tanıyan baskı otomasyonu yazılımıdır. PRINT MODULE, merkezi kurulumlara ait maksimum altı yazıcıyla herhangi bir miktardaki etiketi basabilir ve endüstri öncüsü "What You See Is What You Get" (WYSIWYG) baskısını ve endüstrideki mevcut en yüksek güvenilirlik düzeyini sağlayan baskı makinesi olarak CODESOFT'u kullanır.

EN YÜKSEK
TEKLYNX Label Archive label tracking software

LABEL ARCHIVE

Etiket Depolama Yazılımı

Tüm şirketiniz için etiket onayı ve güvenli etiket depolaması. LABEL ARCHIVE özellikleri ilk onaydan son dağıtıma kadar etiketinizi ve aradaki tüm aşamaları takip eder. Güçlü baskı geçmişi her aşamada işleminizi izlemenize imkan sağlar.

Yeni piyasaya çıkan sürüm özellikleri:

  • Gelişmiş raporlama daha fazla özelleştirme ve değişken değerlerine izin verir.
  • Baskı uyumluluk geliştirmesi başarılı/başarısız baskı etiketlerini işaretleyip raporlama ve bu etiketle ilgili baskı işlerinin tümünde, belirli bir değişken değerini arama kabiliyeti sunar.
  • Belge ekleme kabiliyeti etiket tasarımı onay işlemi sırasında.

EN YÜKSEK
TEKLYNX Backtrack barcode tracking software

BACKTRACK

Mal ve barkod İzleme Yazılımı

BACKTRACK herhangi bir ögenin tam konumu, hareketleri ve kullanımını doğru ve verimli şekilde izleme olanağı sağlar. Dosya izlemeden envanter kontrolü ila araç ve ekipman izlemeye kadar, BACKTRACK'ın yönetebileceği uygulama sayısı ve türünde herhangi bir sınırlama yoktur.

EN YÜKSEK