Ekibimiz

Ekibimiz Hakkında

TEKLYNX International yüksek enerjili, müşteri odaklı, girişimci bir geleneğe sahiptir ve etiketli olmak için istek ve arzu ile yüksek performansı elde etmeye çalışır. Her TEKLYNX çalışanı şirketimizde önemli bir rol oynar ve müşterilerimiz ile iş ortaklarımıza sunduğunuz değere katkıda bulunur.

Gelişimimizi desteklemek için, endüstrideki en yaratıcı ve yetenekli insanları aramaktayız. Ekibimiz bilgi teknolojisi, Gazetecilik, pazarlama, mühendislik ve ticaret gibi alanlarda deneyime ve eğitime sahip değişik öz geçmişli kişilerden oluşur. Global bir şirket olarak, akıcı yabancı dili olan adaylar daha çok ilgi görür.

En başarılı çalışanlarımız ekip ortamında gelişir, sürekli yönlendirme prensiplerimizi ortaya koyar ve müşterilerimiz ile iş ortaklarımıza hizmet verme konusunda aşırı derecede isteklidir. Beklentilerimizin yüksek olması nedeniyle, TEKLYNX çalışanları bizim rekabetçi bir avantajımızdır ve bu özellik bizi herkesin üstünde tutar.

TEKLYNX – Çalışmak için Mükemmel Bir Yer

TEKLYNX çalışanlarımıza rahat çalışma ortamı ve kişisel ile profesyonel gelişim fırsatı sağlamaya kendini adamıştır. Şirket için eğitim sürecimizi sürekli geliştiriyoruz bu nedenle yeni çalışanlarımız gerektiğinde destek alabilirler.

TEKLYNX, şirketin tüm departmanlarından insanların yakın çalışmasını sağlayan, ortak bir alana sahiptir. Ekip çalışması ve bütünlüğü yüksek derecede motive edicidir.