Pliki do pobrania

Dostęp do darmowych wersji próbnych oprogramowania TEKLYNX. Nowe drukarka? Pobierz prawidłowe sterowniki, aby uzyskać odpowiednią jakość druku. Pliki reinstalacyjne oraz poprawki zapewniają dostęp do najnowszych wersji. Zacznij drukowanie swoich projektów etykiet stosując nasze wzory etykiet zgodnych z przepisami.

WERSJE DEMO

Przed dokonaniem zakupu możesz przetestować nasze oprogramowanie pobierając w pełni funkcjonalne 30-dniowe wersje demo, aby ocenić produkt i upewnić się, że spełnia Twoje potrzeby.

STEROWNIKI URZĄDZEŃ

Sterowniki drukarek TEKLYNX zapewniają najwyższy poziom jakości do wszystkich Twoich potrzeb związanych z kodami kreskowymi. Skorzystaj z pakietów DSP (Driver Service Pack) firmy TEKLYNX, aby pobrać najnowsze sterowniki drukarek do Twojego oprogramowania oraz zaktualizować obecne sterowniki.

PLIKI REINSTALACYJNE

Potrzebujesz przeinstalować oprogramowanie lub pobrać poprawki? Aby to zrobić, pobierz odpowiednie wymagane pliki, narzędzia oraz pakiety reinstalacyjne.

WZORY ETYKIET

Wzory etykiet zgodności pomogą Ci rozpocząć pracę nad własnymi projektami etykiet. Pracując z tymi wzorami etykiet możesz zagwarantować zgodność ze standardami branżowymi.

TEKLYNX Codesoft label design software

CODESOFT

Oprogramowanie do tworzenia kodów kreskowych i znaczników RFID

CODESOFT to więcej niż program do projektowania etykiet. Dzięki oprogramowaniu CODESOFT możesz z łatwością zintegrować drukowanie etykiet i technologię RFID w ramach swoich procesów biznesowych, zwiększając zarówno wydajność, jak i poziom kontroli. Stabilność i wysoka wydajność oprogramowania CODESOFT sprawiają, że jest to niezwykle niezawodne i solidne rozwiązanie.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz drukować kody kreskowe i RFID, zarządzać zasobami i zapasami, kontrolować kanały dystrybucji i poziomy zapasów czy zarządzać dokumentacją danych, CODESOFT zapewnia idealne rozwiązanie dla zaawansowanych projektów Twojej firmy z zakresu kodów kreskowych i etykiet RFID.

CODESOFT umożliwia połączenie druku etykiet i dokumentów oraz obsługuje szeroką gamę branżowych przepisów w zakresie etykietowania,w tym: GHS, UDI, PTI, składniki odżywcze, alergeny i inne.

Firma TEKLYNX oferuje jedyne w pełni obsługiwane i przetestowane produkty VM w branży. CODESOFT VM można bez obaw uruchamiać na maszynie wirtualnej ze świadomością, że TEKLYNX dysponuje odpowiednimi rozwiązaniami dopasowanymi do Twoich potrzeb.

TEKLYNX oferuje oprogramowanie CODESOFT w formie subskrypcji licencji. Subskrypcja oferuje prostotę, elastyczność i inne korzyści w odniesieniu do utrzymania i pomocy technicznej. Więcej informacji Subskrypcje licencji.

TOP
TEKLYNX Labelview barcode software

LABELVIEW

Wzbogać procesy swojej firmy o wydajną i łatwą w użyciu aplikację, z której mogą korzystać zarówno początkujący jak i doświadczeniu użytkownicy. Dzięki stabilności zmodernizowanej platformy LABELVIEW możesz mieć pewność, że Twoje oprogramowanie do tworzenia kodów kreskowych będzie dostępne i dziś i jutro. Korzystasz już z LABELVIEW? Twoje istniejące etykiety oraz procesy mogą zostać przeniesione do nowej wersji dzięki wbudowanemu narzędziu do konwertowania etykiet.

Tak, firma TEKLYNX oferuje jedyne w pełni obsługiwane i przetestowane rozwiązania VM w branży. Możesz uruchamiać LABELVIEW VM na maszynie wirtualnej ze świadomością, że TEKLYNX dysponuje odpowiednimi rozwiązaniami dopasowanymi do Twoich potrzeb.

TEKLYNX oferuje oprogramowanie LABELVIEW w formie subskrypcji licencji. Dowiedz się więcej na temat subskrypcji licencji tutaj,.

TOP
TEKLYNX Label Matrix barcode label design software

LABEL MATRIX

Oprogramowanie do projektowania etykiet z kodami kreskowymi o rozbudowanych funkcjach przeznaczone dla mniejszych firm, które szukają sprawdzonego rozwiązania za rozsądną cenę. LABEL MATRIX to intuicyjna aplikacja z prostym interfejsem użytkownika. Pomocne kreatory ułatwiają dodawanie tekstu, obrazów, kodów kreskowych, łączenie z bazami danych oraz korzystanie z dodatkowych opcji.

TEKLYNX oferuje oprogramowanie LABEL MATRIX w formie subskrypcji licencji. Dowiedz się więcej na temat subskrypcji licencji tutaj,.

TOP
TEKLYNX Sentinel label printing software

SENTINEL

Oprogramowanie do automatyzacji druku etykiet

SENTINEL płynnie działa w tle Twojego systemu jako zautomatyzowany program nie wymagający obsługi. Zapewnia możliwość centralnego drukowania na setkach drukarek jednocześnie. Po odebraniu danych projektu etykiet przez SENTINEL aplikacja zajmie się całą resztą procesu druku, bez potrzeby interwencji człowieka.

TOP

PRINT MODULE

Oprogramowanie do drukowania etykiet

PRINT MODULE to oprogramowanie do automatyzacji druku, które umożliwia integrację sprawdzonych technologii projektowania etykiet i druku TEKLYNX w Twoich istniejących systemach biznesowych. PRINT MODULE może wydrukować dowolną liczbę etykiet na maksymalnie sześciu drukarkach za pośrednictwem scentralizowanej instalacji oraz wykorzystuje silnik druku CODESOFT, który zapewnia dostęp do wiodącej technologii WYSIWYG o najwyższym dostępnym poziomie niezawodności.

TOP
TEKLYNX Label Archive label tracking software

LABEL ARCHIVE

Oprogramowanie do przechowywania etykiet

Zatwierdzanie oraz bezpieczne przechowywanie etykiet dla całej organizacji. Funkcje LABEL ARCHIVE umożliwiają śledzenie etykiet od etapu wstępnego zatwierdzenia do końcowej dystrybucji oraz na wszystkich etapach pośrednich. Rozbudowana historia druku pozwala śledzić procesy na każdym etapie.

Funkcje nowo wydanej wersji:

  • Rozszerzone raporty zapewniają więcej funkcji dostosowania oraz wartości zmiennych.
  • Uzgodnienie druku usprawnienia obejmują możliwość oznaczania i zgłaszania udanego/nieudanego druku etykiet oraz wyszukiwania wartości konkretnych zmiennych we wszystkich zadaniach druku dla danej etykiety.
  • Możliwość dołączania dokumentu w procesie zatwierdzania projektu etykiet.

TOP
TEKLYNX Backtrack barcode tracking software

BACKTRACK

Oprogramowanie do śledzenia kodów kreskowych oraz zasobów

BACKTRACK dale Ci możliwość śledzenia dokładnej lokalizacji, przemieszczania oraz użycia dowolnego artykułu w precyzyjny i wydajny sposób. Od śledzenia dokumentacji przez zarządzanie zasobami do monitorowania sprzętu – możliwości oferowane przez BACKTRACK są nieograniczone.

TOP