Partner technologiczny TEKLYNX

Partnerzy technologiczni TEKLYNX to niezależni dostawcy sprzętu i oprogramowania lub innych technologii, których produkty uzupełniają rozwiązania identyfikacji i śledzenia TEKLYNX lub których rozwiązania mogą być wzbogacone poprzez zintegrowanie naszych produktów. Partnerzy technologiczni obejmują zarówno dużych dostawców rozwiązań, jak i niezależnych dostawców oprogramowania, którzy specjalizują się w konkretnych zastosowaniach technicznych.

Aby dowiedzieć się, jak uzyskać status partnera technologicznego TEKLYNX, skontaktuj się z przedstawicielem TEKLYNX w Twoim regionie.

Brady Corporation
Brady Corporation

Brady Corporation to międzynarodowy producent i dystrybutor kompletnych rozwiązań do identyfikacji i ochrony obiektów, produktów i ludzi. Jej produkty zwiększają poziom bezpieczeństwa, produktywności i wydajności i obejmują m.in. zaawansowane etykiety i oznaczenia, urządzenia bezpieczeństwa, systemy druku i oprogramowanie, a także precyzyjne materiały wykrywane. Firma została założona w 1914 roku i służy dziś milionom klientów z sektora elektronicznego, telekomunikacyjnego, produkcyjnego, elektrycznego, budowlanego, edukacyjnego, medycznego oraz wielu innych. Brady Corporation ma swoją siedzibę w Milwaukee w USA, zaś łączna liczba pracowników zatrudnianych we wszystkich placówkach firmy w obu Amerykach, Europie oraz rejonie Azji i Pacyfiku to ponad 6500. Wynik sprzedaży Brady Corporation w roku finansowym 2011 wyniósł około 1,34 mld USD. Akcje firmy notowane są na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych pod nazwą skróconą BRC. Dowiedz się więcej o firmie Brady Corporation.

CognitiveTPG
CognitiveTPG

CognitiveTPG to zintegrowany dostawca drukarek kodów kreskowych oraz transakcyjnych dopasowanych do potrzeb punktów sprzedaży oraz automatycznej identyfikacji. Nasze drukarki są znane z wytrzymałości, niewielkich rozmiarów oraz łatwości obsługi. Dzięki 35-letniemu doświadczeniu jej rozwiązania są z powodzeniem wykorzystywane w milionach instalacji w szerokim zakresie gałęzi gospodarki, takich jak handel detaliczny, motoryzacja, produkcja, logistyka, służba zdrowia oraz bankowość. CognitiveTPG oferuje również standardowe i niestandardowe usługi etykietowania. Rozwiązania CognitiveTPG pomagają klientom w rozwinięciu działalności i osiągnięciu sukcesu. Dowiedz się więcej o firmie CognitiveTPG.

Datamax-O'Neil
Datamax-O'Neil

Datamax-O’Neil to globalny dostawca, którego misją jest wysłuchać klientów i zrozumieć ich potrzeby, aby zapewnić m rozwiązania druku nastawione na budowanie wartości, które efektywnie minimalizują ryzyko jednocześnie zwiększając wydajność, bezpieczeństwo i poziom jakości.  Nasze rozwiązania pozytywnie wpływają na działalność naszych partnerów dzięki dogłębnej wiedzy rynkowej oraz skutecznym metodom doradczym.

Datamax-O’Neil odpowiada za projektowanie, wytwarzanie i dystrybucję jednej z najbardziej kompletnych linii stacjonarnych i przenośnych produktów do drukowania etykiet i pokwitowań.  Produkty firmy znajdują zastosowanie w wielu różnych dziedzinach przemysłu, służby zdrowia, handlu oraz sektora motoryzacyjnego. Siedziba firmy Datamax-O’Neil mieści się w Orlando na Florydzie, USA oraz posiada główne placówki w Kalifornii, Illinois oraz we Francji, natomiast jej biura sprzedaży i wsparcia technicznego znaleźć można na całym świecie.

Dowiedz się więcej o firmie Datamax-O’Neil.

Epson
Epson

Epson America, Inc. to amerykański oddział Japońskiej spółki Seiko Epson Corporation,globalnego dostawcy rewolucyjnych technologii obrazowania, robotyki elektroniki i maszyn precyzyjnych. Firma Epson oferuje szeroki zakres wielokrotnie nagradzanych produktów do drukowania i rejestrowania obrazu przeznaczonych dla fotografów, firm, artystów oraz ogółu konsumentów.   W celu rozszerzenia swojej pozycji globalnego lidera firma Epson wykorzystuje opatentowane technologie głowic MicroPiezo® oraz tuszu DURABrite® Ultra do produkcji serii wytrzymałych przemysłowych drukarek kolorowych etykiet.  Drukarki te umożliwiają użytkownikom dynamiczne dodawanie obrazów, kodowania kolorystycznego oraz logo o wyjątkowej trwałości do monochromatycznych etykiet, jednocześnie znacząco redukując koszty eksploatacyjne. 

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://epson.com/For-Work/Printers/Label/c/w130

Godex International

Godex International to założona w 1993 roku firma technologiczna z siedzibą na Tajwanie, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji rozwiązań druku kodów paskowych. Jej produkty zajmują czołową pozycję na rynku w kategorii wysokiej wydajności w zakresie stosunku ceny do jakości. Firma Godex prowadzi biura w Stanach Zjednoczonych, Europie i Chinach, zaś jej produkty są dystrybuowane na całym świecie. Firma osiągnęła sukces i zyskała tysiące lojalnych odbiorców dzięki doskonale zaprojektowanym i ekonomicznym produktom, rzetelnemu wsparciu i partnerskiej sieci odsprzedawców, która dokłada wszelkich starań, aby zagwarantować długoterminowe zadowolenie klientów. Dowiedz się więcej o firmie Godex.

Partner rozwiązań GS1
Partner GS1 US

Firma TEKLYNX International uzyskała certyfikat zgodności ze standardami systemu GS1 (dawniej systemu EAN-UCC) dla oprogramowania do projektowania etykiet CODESOFT, LABELVIEW i LABEL MATRIX. Certyfikaty te gwarantują użytkownikom, że oprogramowanie może prawidłowo przetwarzać struktury danych systemu GS1 w odniesieniu do odpowiedniej symboliki oraz kodów kreskowych. Rozwiązania certyfikowane pod kątem zgodności ze standardami zapewniają szybkie i niezawodne wdrożenie, dzięki czemu Twoja firma może błyskawicznie zacząć korzystać z oszczędności płynących z optymalizacji łańcucha dostaw. Dowiedz się więcej o firmie GS1.

Intermec, Inc.

Intermec, Inc. (NYSE:IN) opracowuje, produkuje i zapewnia integrację technologii służących do identyfikacji, śledzenia oraz zarządzania aktywami łańcucha dostaw. Główne technologie dostarczane przez firmę to RFID, komputery mobilne oraz systemy gromadzenia danych, drukarki kodów kreskowych oraz materiały do etykiet. Rozwiązania firmy Intermec od ponad 40 lat zwiększają wydajność łańcucha dostaw międzynarodowych firm z listy Fortune 1000, spośród których aż 70% pokłada swoje zaufanie w jej produktach i technologiach. Firma Intermec dostarcza nie tylko najlepsze w swojej klasie rozwiązania z dziedziny gromadzenia danych oraz komputerów mobilnych, lecz również niezbędną wiedzę i powiązania, aby usprawnić wdrożenie nowych systemów i zapewnić wysoki poziom wsparcia długoterminowego. Bogaty zakres usług oraz zaangażowanie w zaspokajanie szerszych potrzeb biznesowych sprawiają, że Intermec znacząco wyróżnia się na tle konkurencji.

Microsoft Gold Partner

Firma TEKLYNX uzyskała status Gold Certified w programie Microsoft Partner Program oraz kompetencje w kategorii rozwoju oprogramowania, niezależnego dostawcy oprogramowania (ISV) oraz rozwiązań mobilnych, co stanowi dowód uznania dla wiedzy oraz całościowego wpływu, jaki firma TEKLYNX wywiera na rynku technologii. Jako Gold Application Development Partner, firma TEKLYNX wykazuje rozległą wiedzę związaną z technologiami Microsoft oraz sprawdzoną zdolność do zaspokajania potrzeb swoich klientów. Firmy o statusie Microsoft Gold Application Development Partner otrzymują szeroki wachlarz korzyści, w tym m.in. rozszerzony dostęp, szkolenia oraz wsparcie, które zapewniają im przewagę konkurencyjną na rynku. Dowiedz się więcej o firmie Microsoft.

Opticon

Opticon to ogólnoświatowa rodzina firm, w skład której wchodzą OPTOELECTRONICS Co., Ltd., (Japonia), Opticon Inc. (Ameryka Północna) oraz Opticon Sensors Europe BV. Założona w 1976 roku firma Opticon to jeden pierwszych pionierów i producentów technologii automatycznej identyfikacji takich jak skanery kodów kreskowych w technologii laserowej, CCD oraz obrazowania 2D, a także mobilnych terminali gromadzenia danych. W 1984 r. firma Opticon otworzyła oddział w Stanach Zjednoczonych, świadczący usługi na rzecz licznych klientów z USA, Kanady i Meksyku. 17 oddziałów lokalnych na całym świecie umożliwia firmie Opticon prowadzenie aktywnych działań w celu zaspokajania potrzeb klientów i partnerów z całego świata. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.OpticonUSA.com.


Sieć partnerów Oracle – partner złotego poziomu

TEKLYNX jest partnerem złotego poziomu w sieci partnerów Oracle (OPN). W wyniku tego TEKLYNX uzyskuje dostęp do najnowszych technologii pozwalających wykraczać poza potrzeby klientów i firm oraz zachować wiodącą pozycję dostawcy innowacyjnych rozwiązań. TEKLYNX pracuje ramię w ramię z firmą Oracle jako jej partner w celu zaspokojenia potrzeb klientów z zastosowaniem wiodących rozwiązań, które bazują na technologiach Oracle oraz są ściśle z nimi powiązane. Dowiedz się więcej o firmie Oracle.

Printronix
Printronix

Printronix to wiodący dostawca rozwiązań druku o kluczowym znaczeniu dla przedsiębiorstw. Firma ta oferuje szeroką gamę sprawdzonych drukarek, usług, materiałów oraz części, które z powodzeniem służą w środowisku wymagającym najwyższej niezawodności oraz niskich kosztów druku. Firma oferuje dwie najbardziej zaufane marki związane z drukiem przemysłowym, zapleczem technicznym oraz łańcuchem dostaw: Printronix i TallyGenicom, które są znane na całym świecie w sektorze produkcji, handlu, bankowości, służby zdrowia, administracji i nie tylko. Połączone oferty produktowe tych marek obejmują najwyższej jakości drukarki matryc liniowych, termiczne i RFID oraz rozwiązania do zarządzania usługami. Firma Printronix została założona w 1974 roku, a jej siedziba główna znajduje się w Irvine w stanie Kalifornia. Dowiedz się więcej o firmie Printronix.

Certyfikat SAP w zakresie integracji z SAP NetWeaver
SAP

SAP to lider na rynku oprogramowania dla przedsiębiorstw, którego produkty pomagają usprawnić działalność firm każdej wielkości. Główna siedziba firmy SAP mieści się w Walldorf w Niemczech, lecz jej lokalne oddziały znaleźć można w 130 krajach całego świata.

Oprogramowanie do automatyzacji druku etykiet SENTINEL posiada certyfikat integracji z rozwiązaniami SAP. Wystarczy skonfigurować bazę danych SAP, by wysyłała odpowiednie dane do programu SENTINEL, aby zautomatyzować cały proces drukowania. Integracja programu SENTINEL z SAP zapewnia większą efektywność oraz mniejszą liczbę błędów. Dowiedz się więcej.

Sato

Firma SATO jest prekursorem rozwiązań automatycznej identyfikacji oraz gromadzenia danych (AIDC) oraz twórcą pierwszej elektronicznej termotransferowej drukarki kodów kreskowych na świecie. Firma ta zainicjowała rewolucję w sektorze kodów kreskowych poprzez wprowadzenie systemu gromadzenia danych (DCS) i koncepcji etykietowania – całościowego rozwiązania kodów kreskowych i etykiet, które zapewnia wysoką jakość drukarek, skanerów i ręcznych terminali kodów kreskowych, oprogramowania do projektowania etykiet oraz materiałów eksploatacyjnych. SATO to jedna z pierwszych firm w branży, która wprowadziła kompletne wieloprotokołowe rozwiązanie UHF RFID zgodne z EPC.

Toshiba
Toshiba

Toshiba America Business Solutions (TABS) to firma założona w 1999 roku z siedzibą w Irvine w stanie Kalifornia. Jest to niezależnie działający oddział Toshiba Corporation, który zapewnia usługi Managed Print Experts. Nasze innowacyjne technologie oraz kreatywne rozwiązania pomogą Ci usprawnić pracę we współczesnym, niezwykle konkurencyjnym środowisku biznesowym..

Toshiba koncentruje swoje działania na wspieraniu przedsiębiorstw poprzez ulepszanie kontroli nad produktywnością i rentownością oraz zapewnianie innowacyjnych usług obrazowania i rozwiązań dla handlu detalicznego. Rozumiemy, że samo dostarczanie doskonałych produktów nie wystarcza, dlatego staramy się w innowacyjny sposób stawiać czoła wyzwaniom biznesowym naszych klientów. Dowiedz się więcej o firmie Toshiba.

Unitech
Unitech

Unitech to firma założona w 1979 roku w Tajpej na Tajwanie, która dostarcza niestandardowe mikroprocesorowe systemy automatyzacji dla lokalnych rynków. Od ponad 20 lat firma Unitech dostarcza produkty i usługi automatycznego gromadzenia danych, które zwiększają produktywność i wydajność. W 1985 roku firma Unitech z powodzeniem uruchomiła linię produktów AIDC, które od tego czasu stale się rozszerza. Dziś firma Unitech wytwarza pełną gamę produktów AIDC, w tym skanery kodów kreskowych, czytniki kart magnetycznych, stacjonarne i przenośne terminale oraz szereg produktów klawiaturowych. Dowiedz się więcej o firmie Unitech.

Zebra Technologies See More. Do More.
Zebra Technologies

Zebra Technologies to globalny lider rozwiązań kodów kreskowych oraz druku etykiet obejmujących drukarki, technologie RFID, materiały eksploatacyjne, oprogramowanie oraz systemy lokalizacji w czasie rzeczywistym (RTLS). Zebra oferuje technologie, które nadają wirtualny głos pracownikom, aktywom oraz transakcjom organizacji, co otwiera nowe możliwości zwiększenia ich wartości. Wchodzące w skład jej rozległego portfolio technologie znakowania i druku, w tym rozwiązania RFID i RTLS, pozwalają zwiększyć widoczność informacji o kluczowym znaczeniu, aby pomóc klientom w podejmowaniu lepszych działań biznesowych. Dowiedz się więcej o firmie Zebra.