TEKLYNX – Lider rozwiązań znakowania kodami kreskowymi

Rozwiązania zarządzania etykietami dla przedsiębiorstw

TEKLYNX umożliwia przekształcenie drukowanie etykiet za pomocą komputerów stacjonarnych w prawdziwe rozwiązanie dla przedsiębiorstw umożliwiające druk po stronie serwera. Dzięki scentralizowanemu oprogramowaniu do projektowania etykiet TEKLYNX umożliwia automatyzację, wielopoziomowe zatwierdzanie oraz druk za pośrednictwem Internetu, jednocześnie upraszczając administrację licencji dla skanerów i drukarek.

 + Dowiedz się więcej o

Produkty:
SENTINEL
PRINT MODULE
LABEL ARCHIVE

Rozwiązania do projektowania etykiet


Oprogramowanie TEKLYNX do identyfikacji produktów to wydajne i łatwe w użyciu rozwiązania zarówno do samodzielnego stosowania jak i wdrażania w obrębie całej organizacji Nasze pakiety oprogramowania do tworzenia kodów kreskowych zapewniają zaawansowane funkcje obejmujące różne typy etykiet takich jak np. etykiety termiczne i termotransferowe, które umożliwiają unikalną identyfikację produktów o szerokim zakresie zastosowań w praktycznie dowolnym sektorze gospodarki.

 + Dowiedz się więcej o

Produkty:
CODESOFT
LABELVIEW
LABEL MATRIX

Rozwiązanie
TEKLYNX CENTRAL

TEKLYNX CENTRAL to zunifikowane rozwiązanie, które łączy w sobie sprawdzone technologie TEKLYNX z zakresu projektowania etykiet, drukowania, śledzenia i zatwierdzenia oraz doskonale wspiera Twoje środowisko produkcyjne. TEKLYNX CENTRAL to zintegrowany system oprogramowania do tworzenia etykiet, który pomoże Ci zagwarantować zgodność z wymaganiami obowiązującymi w różnych dziedzinach przemysłu.

 + Dowiedz się więcej o

Produkty:
TEKLYNX CENTRAL
TEKLYNX CENTRAL CFR
TEKLYNX CENTRAL GHS

Centrum zasobów

Wszystkie niezbędne informacje na wyciągnięcie ręki – wykorzystaj w pełni możliwości oprogramowania do tworzenia kodów kreskowych TEKLYNX. Pobierz pliki i narzędzia, by zoptymalizować swoją aplikację. Zaplanuj instalację na miejscu lub uzyskaj pomoc ze skonfigurowaniem komputera. Znajdź odpowiedzi na pytania dotyczące oprogramowania do tworzenia etykiet, śledzenia oraz kodów kreskowych. Dowiedz się, jak z łatwością korzystać ze zintegrowanych funkcji oprogramowania do tworzenia etykiet z kodami kreskowymi. Centrum zasobów TEKLYNX oferuje natychmiastowy dostęp do informacji, których potrzebujesz.

+ Wyświetl wszystkie zasoby

Programy partnerskie


Nasi partnerzy otrzymują dostęp do różnych korzyści, od możliwości prowadzenia sprzedaży i udzielania pomocy technicznej dla produktów TEKLYNX po dostęp do potencjalnych klientów od TEKLYNX. Oferujemy kilka różnych programów partnerskich dopasowanych do wymagań Twojej firmy. Zapoznaj się z opcjami podanymi poniżej, aby dowiedzieć się, który program w największym stopniu pomoże zaspokoić potrzeby Twojej firmy.

Więcej informacji na temat programów partnerskich TEKLYNX można uzyskać kontaktując się z przedstawicielem TEKLYNX w Twoim regionie. + Więcej informacji

POMOC TECHNICZNA TEKLYNX

Zespół pomocy technicznej TEKLYNX oferuje rozwiązania problemów technicznych, które mogą wystąpić podczas korzystania z produktów firmy TEKLYNX. Dotyczy to problemów związanych z funkcjonalnością, instalacją, zgodnością z systemami operacyjnymi oraz komunikatów błędów związanych z oprogramowaniem. + Przeczytaj więcej

TOP