Pomoc techniczna

Firma TEKLYNX gwarantuje swoim klientom najwyższy poziom wsparcia w sektorze zapewniając systematyczną obsługę klienta oraz pomoc techniczną na doskonałym poziomie.

Nasi pracownicy działu obsługi klienta są do Twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań o produkty oraz mogą ułatwić proces zakupu kontaktując Cię z odsprzedawcą.

Zespół pomocy technicznej TEKLYNX oferuje rozwiązania problemów technicznych, które mogą wystąpić podczas korzystania z produktów firmy TEKLYNX. Dotyczy to problemów związanych z funkcjonalnością, instalacją, zgodnością z systemami operacyjnymi oraz komunikatów błędów związanych z oprogramowaniem.

Cykl pomocy technicznej

Polityka cyklu życia pomocy technicznej TEKLYNX zapewnia spójne i przewidywalne wytyczne w zakresie dostępności pomocy technicznej dla produktów w momencie ich wydania. Polityka ta przewiduje zawiadamianie z wyprzedzeniem o planowanych zmianach w dostępności produktów oraz pomocy technicznej, aby pomóc klientom oraz partnerom w planowaniu decyzji związanych z danymi produktami.

+ Więcej informacji

TOP

Pomoc techniczna

W Europie, na Bliskim Wchodzie oraz w Afryce pomoc techniczna zapewniana jest przez akredytowanych partnerów TEKLYNX, dlatego zalecamy najpierw skontaktować się ze swoim odsprzedawcą. Jeśli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem odsprzedawcy, skontaktuj się z przedstawicielem TEKLYNX w Twoim regionie.

Klienci, którzy nabyli oprogramowanie w wersji obejmującej pomoc techniczną TEKLYNX, otrzymują bezpośredni dostęp do infolinii pomocy technicznej TEKLYNX. Nasz zespół pomocy technicznej udziela odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące naszego oprogramowania – od instalacji, przez funkcjonalność oraz kwestie zgodności aż po projektowanie etykiet oraz tworzenie kodów kreskowych.

Pomoc techniczna w regionie EMEA jest dostępna w języku angielskim, holenderskim, francuskim, niemieckim, włoskim i hiszpańskim.

Uwaga: Poniższy link to narzędzie pomocy technicznej do rozwiązywania problemów. Nie służy do wysyłania zgłoszeń pomocy technicznej, lecz można znaleźć tam odpowiedzi na często zadawane pytania związane z instalacją, funkcjonalnością produktów, specyfikacjami kodów kreskowych oraz wymaganiami druku.

+ Narzędzie wsparcia online

TOP

Aktywacja oprogramowania

Aby uzyskać informacje dotyczące aktywacji licencji, pobierz odpowiedni Przewodnik aktywacji dotyczący danej wersji produktu.

Aby aktywować oprogramowanie za pośrednictwem witryny internetowej, przejdź na adres: www.teklynx.com/nsp

+ Więcej informacji

TOP

Dezaktywacja oprogramowania

Aby uzyskać informacje dotyczące dezaktywacji licencji, pobierz odpowiedni Przewodnik dezaktywacji dotyczący danej wersji produktu.

+ Więcej informacji

TOP

Klucz sprzętowy

Aby uzyskać informacje dotyczące aktualizacji klucza sprzętowego, pobierz procedurę aktualizacji.

TOP