TEKLYNX Profesyonel Hizmetleri

TEKLYNX'in projenize başarı kazandırmasına izin verin – özel uygulama tasarımı, özel etiket tasarımı, kurulum ve eğitim dahil profesyonel hizmetlerimiz.

TEKLYNX etiket yönetimi çözümünüzün başarılı şekilde uygulamanıza yardımcı olması için çok çeşitli hizmetleri sizlere sunar. Gereksinimleriniz İşletme genelini kapsayan baskı ya da bağımsız uygulamalar, ERP entegrasyonu veya verilerin toplanmasında ya da özel ihtiyaçlarınız için çözümlerinizin yapılandırılmasında yardıma ihtiyacınız olsun – TEKLYNX bu konularda uzmandır.

Danışmanlık

Her şirket farklı hızda gelişir. TEKLYNX ürünleri sizle birlikte gelişir ve etiketleme işlemini mümkün olduğunca basit kalmasını sağlamanıza yardım eder. TEKLYNX mevcut etiketleme işlemini değerlendirmek için web tabanlı ve tesiste danışmanlık sunar ve işinizin verimliliğini ile işleyişini geliştiren çözümü tavsiye eder.  

Özel Etiket Tasarımı Hizmetleri

Kendinize özel etiketleri oluşturmak için zamana ya da gerekli kaynaklara sahip değilseniz, bu bileşenleri sizin için oluşturmamıza izin verin! TEKLYNX çalışanları her gün etiket oluştururlar; işiniz nedeniyle gereken karmaşıklığa ve özelleştirmeye bakılmaksızın, sizlere etiketlerinizi hızlıca ve doğru şekilde oluşturmanızda yardım edelim. Bir rakibinizin TEKLYNX'e geçiş yaptığında, ayrıca etiket dönüştürme hizmetini sunarız.  

Özel Geliştirme

Özel TEKLYNX yazılımı arayüzlerini yazmak için zaman, deneyim ve bilgiyle birlikte iç kaynakları bulmakta zorlanıyor musunuz?  Mobil cihazlardan baskı yapılmasını etkinleştirmek ister misiniz? TEKLYNX sizin için birçok özel uygulama geliştirmesini üstlenir.

Gereksinimleri belirlemek, spesifikasyonlar oluşturmak ve özel baskı arayüzünüzü inşa etmek için +30 yıllık deneyimimizden yaralanın, tüm bunlar size şunları sunar:

  • Basitleştirilmiş baskı arayüzü
  • İş sistemi entegrasyonu
  • Tasarım ve baskı işinin ayrılması

Özel Baskı Arayüzü geliştirmesi hakkında daha fazla öğrenmek için, buraya tıklayın.

Diğer özel geliştirme hizmetleri, özel yazı boyutu son uygulamaları, VBScript (Visual Basic Scripting), veri tabanı entegrasyonu ve daha fazlası olarak bulunabilir. 

Kurulum ve Eğitim Hizmetleri

TEKLYNX'in kabiliyetlerini maksimize ettiğinizden emin olmak için etiketleme yazılımınızın kurulumu ve yapılandırılmasıyla işinize yardım etmesinden yaralanın. Yardımlı kurulumların uzaktan bağlantı veya tesiste kurulum yapılasına bakılmaksızın, sizi hazırlayıp hızlı ve verimli şekilde çalıştırabiliriz.

İlk etiketinizi tasarım sırasında yardım almakla ilgileniyorsanız ya da satın aldığınız TEKLYNX yazılımının kabiliyetleri hakkına daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız, TEKLYNX özel olarak ihtiyaçlarınızı veya gereksinimlerinizi karşılamak için tasarlanan, uygulamanıza bağlı olan bağımsız hale getirilmiş eğitim derslerini sunar. TEKLYNX barkod etiket tasarımı yazılımı üzerine genel eğitim olarak, aylık bazda web seminerlerini sunarız.

TEKLYNX barkod etiket tasarımı yazılımı üzerine genel eğitim olarak, çevrim içi web seminerleri aynı zamanda Teklynx ABD ofisinden alınabilir.