TEKLYNX Teknoloji İş Ortağı

TEKLYNX Teknoloji İş Ortakları bağımsız donanım ve yazılım satıcıları ya da ürünleri TEKLYNX'in tanım alanını ve izleme çözümlerini tamamlayabilir ya da kendi çözümleri ürünlerimizin entegrasyonuyla geliştirilebilir diğer teknoloji tedarikçileridir. Teknoloji İş Ortakları büyük çözüm sağlayıcılarından teknoloji uygulamalarında uzmanlaşmış ISV'lere kadar dağılabilir.

Daha fazla bilgi ya da TEKLYNX Teknoloji İş Ortağı olmak için, lütfen bölgenizdeki TEKLYNX ile temasa geçin.

Brady Corporation
Brady Corporation

Brady Corporation taşınmaz mülk, ürün ve kişileri tanımlayıp koruyan eksiksiz çözümlerin uluslararası üreticisi ve pazarlayıcısıdır. Ürünleri müşterilerin güvenliği, emniyeti, üretkenliği ve performansı arttırmasına yardım eder ve yüksek performans etiketleri ve işaretleri, güvenlik cihazları, baskı sistemleri ve yazılımı ve hassas kalıp kesim malzemelerini kapsar. 1914 yılında kurulmuştur, şirket elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşa, eğitim, medikal ve çeşitli diğer endüstrilerde milyonlarca müşteriye sahiptir. Brady'nın ana merkezi Milwaukee'de olup Amerika, Avrupa ve Asya Pasifik bölgesinde 6.500'den fazla insana iş imkanı sağlar. Brady’nin mali 2011 satışları yaklaşık 1,34$ milyondur. Brady, New York Borsa'sında BRC sembolüyle işlem görür. Daha fazla bilgi için Brady Corporation.

CognitiveTPG
CognitiveTPG

CognitiveTPG, Satış Noktası ve Otomatik Kimlik endüstrileri ihtiyaçlarını karşılayan barkod ve işlem yazıcılarının entegre tedarikçisidir. Yazıcılarımız, dayanıklılık, az yer kaplaması ve kullanım kolaylığı sunmasıyla tanınırlar. Perakende, Otomotiv, İmalat, Lojistik, Sağlık Hizmetleri ve Bankacılık dahil çok çeşitli endüstrilerde milyonlarca kurulumun 35 yıllık deneyimiyle birlikte. CognitiveTPG aynı zamanda standart ve özel etiket hizmetleri sunar. CognitiveTPG müşterilerimiz için kazançlı çözümler sunar. Daha fazla bilgi için CognitiveTPG.

Datamax-O'Neil
Datamax-O'Neil

Datamax-O’Neil müşterilerini dinleyip, anlayıp ardından riski minimize edip verimliliği, güvenliği ve kaliteyi maksimize etmek amacıyla değer odaklı çözümler sunmak için tutkuyla çalışan global bir tedarikçidir.  Çözümlerimiz derin pazar bilgimiz ve danışmanlık temelli yaklaşımız sayesinde iş ortaklarımızın iş sahalarını genişletir.

Datamax-O’Neil, sabit ve hareketli etiket ve fatura baskı çözümü ürünlerinde endüstrinin en eksiksiz üretim hatlarında birini tasarlar, üretir ve pazarlar.  Şirketin ürünleri endüstriyel, sağlık hizmetleri, perakende ve otomotiv pazarı sektörü dahil çok çeşitli uygulamaları karşılar. Datamax-O’Neil'in Orlando, Florida'da ana merkezi bulunmaktadır ve dünya çapındaki satış ve teknik destek ofislerinin yanında Kaliforniya, Illinois ve Fransa'da anahtar hizmetlerini sunmaktadır.

Daha fazla bilgi için Datamax-O’Neil.

Epson
Epson

Epson America, Inc. Japonya menşeli Seiko Epson Corporation şirketinin ABD ortağıdır, bu şirket görüntüleme, robotik, hassas işleme ve elektronik alanlarındaki teknoloji devrimlerinde öncü, global teknoloji şirketidir. Epson müşterileri, fotoğraf, iş ve grafik sanatlar pazarı için ödüllü görüntü yakalama ve görüntü çıktısı ürünlerinin geniş bir yelpazesini sunar.   Global teknoloji liderliğini genişleterek, Epson patenli MicroPiezo® baskı kafaları ve DURABrite® Ultra pigmentli mürekkep teknolojilerinde yararlanır, bu özellik dayanıklı endüstriyel tam renkli etiket yazıcılarından üretim hattının oluşturulmasında kullanılır.  Bu yazıcılar kullanıcıların dinamik olarak resim, renk kodlaması ve logolar eklemesine imkan tanır, aksi durumda inanılmaz sağlamlıkta monokrom etiketler ve operasyon maliyetlerinde ciddi artışlar görülebilir. 

Daha fazla bilgi için lütfen şu web sayfasını ziyaret edin: https://epson.com/For-Work/Printers/Label/c/w130

 

Godex International

Taipei Tayvan'da ana merkezi bulunan, 1993 yılında kurulmuş, Godex International değer fiyat, yüksek performans kategorisinde endüstriye yön veren barkod baskı ürünlerinin tasarlanıp üretilmesinde özelleşmiş mühendislik şirketidir. Godex'in ABD, Avrupa ve Çin'de ofisleri bulunur ve ürünleri dünya geneline dağıtılır. Godex, büyük ölçüde mühendislik aşamasından geçen ve %100 uzun süreli müşteri memnuniyetine adanmış şirket ve satıcı İş Ortaklığı ağıyla desteklenen kolaylıkla satın alınabilir ürünleri sunarak başarı elde etti ve binlerce sadık müşteriyi kazandı. Daha fazla bilgi için Godex.

GS1 Çözümü İş Ortağı
GS1 US Çözümü İş Ortağı

TEKLYNX International, GS1 Sistem standardlarıyla (önceden EAN-UCC Sistemi olarak bilinen) uyumlu olması için CODESOFT, LABELVIEW ve LABEL MATRIX etiket tasarımı yazılımını sertifikalı hale getirdi. Bu sertifikalama işlemi kullanıcılara yazılımın GS1 Sistemi veri yapılarını uygun semboloji ya da barkod ile doğru şekilde işleyebileceğini garanti eder. Standart sertifikalı çözümler hızlı ve güvenilebilir uygulamalar sunar böylece şirketiniz tedarik zinciri maliyetlerinin azaltılmasını maksimize etmeye hızlıca başlayabilir. Daha fazla bilgi için GS1.

Intermec, Inc.

Intermec, Inc. (NYSE:IN) tedarik zinciri mallarını tanımlayan, izleyen ve yöneten teknolojileri geliştirir, üretir ve entegre eder. Core teknolojileri RFID, mobil hesaplama ve veri toplama sistemlerini, barkod yazıcıları ve etiket ortamını içerir. Intermec teknolojileri dünya genelindeki Fortune 1000 şirketlerine tedarik zinciri verimliliğinin geliştirilmesinde 40 yıldan fazla süredir yardım etmektedir. Bu ise şirketlerin %70'nin Intermec'e güvendiğinin sebebidir. Intermec yalnızca en iyi sınıf veri toplama ve mobil hesaplama çözümlerini sağlamakla kalmaz, ayrıca yeni sistemlerin uygulanması ve uzun süreli kalite desteğinin sağlanması için uzmanlık ve imalat bağlantılarını sağlar. Daha fazla iş gereksinimlerini karşılamaya yönelik vaadi, geniş anlamda Intermec şirketini diğerlerinde farklı hale getirir.

Microsoft Gold İş Ortağı

TEKLYNX, Uygulama Gelişimi, ISV/Yazılımı ve Hareketli Çözümler konusundaki ehliyetiyle Microsoft İş Ortağı Programında Gold Sertifikalı durumu elde etti, böylece TEKLYNX uzmanlığını ve teknoloji pazarındaki toplam etkinin farkına vardı. Gold Uygulama Geliştirme iş ortağı olarak, TEKLYNX Microsoft teknolojilerinde uzmanlığını gösterdi ve müşteri ihtiyaçlarını karşılama kabiliyetini kanıtladı. Microsoft Gold Uygulama Geliştirme İş Ortakları erişim, eğitim ve destek dahil çeşitli alanlarda yarar sağladı, bu durum kendilerine pazarda rekabetçi bir avantaj sağladı. Daha fazla bilgi için Microsoft.

Opticon

Opticon, OPTOELECTRONICS Co., Ltd. (Japonya), Opticon Inc. (Kuzey Amerika) ve Opticon Sensors Europe BV'den oluşan dünya geneline yayılmış şirket ailesidir. 1976, yılında kurulan, Opticon CCD, lazer ve 2D görüntüleme barkodu tarayıcıları ve mobil veri toplama terminalleri dahil otomatik tanımlama teknolojilerinin en erken öncüleri ve üreticilerinden biridir. 1984 yılında, Opticon Inc. Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Meksika'daki çok çeşitli müşterilerine hizmet veren Kuzey Amerika operasyon merkezini açtı. Dünya genelindeki 17 ofisiyle birlikte, Opticon dünya çapındaki müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın teknoloji ihtiyaçlarını iddialı şekilde karşılamaya hazırdır. Daha fazla bilgi için, lütfen şu web sayfasını ziyaret edin: www.OpticonUSA.com.


Oracle İş Ortağı Ağı - Gold Düzeyi İş Ortağı

TEKLYNX, Oracle Partner Network (OPN) gold düzeyi üyesidir. Bu özellik yeniliklerin önünden olmaya devam ederken TEKLYNX müşteri ve iş gereksinimlerini aşmak için en son teknoloji ile donatılmıştır. Oracle iş ortağı olarak, TEKLYNX ile güçlendirilen veya Oracle Uygulamalarına sıkıca bağlanan endüstrinin önde gelen çözümleri yardımıyla müşteri gereksinimlerini karşılamak için Oracle ile çok yakın şekilde çalışmaktadır. Daha fazla bilgi için Oracle.

Printronix
Printronix

Printronix üst düzey güvenilebilirlik ve düşük baskı maliyetleri talep eden ortamlar için üstün güvenilir yazıcılar, hizmetler, yedek malzemeler ve parçaların en yüksek güvenilir seçimini sunarak işle ilgili kritik baskı çözümlerinde liderdir. Şirket dünya çapında imalat, dağıtım, perakende, bankacılık, sağlık hizmetleri, kamu ve diğer işletmelerde tanınan endüstri, arka ofis ve tedarik zinciri baskısında en çok güvenilir iki marka adını, Printronix ve TallyGenicom sunar. Birleştirilmiş marka portföyü en yüksek kalite hat matrisini, termal yazıcı ve RFID yazıcılarını ve hizmet yönetimi çözümlerini içerir. Printronix 1974 yılında kurulmuştur ve ana merkezi Irvine, Kaliforniya'da bulunur. Daha fazla bilgi için Printronix.

SAP NetWeaver ile Entegrasyon için SAP Sertifikalı
SAP

130'dan fazla ülkede yeri ve ana merkezi Walldorf, Almanya'da bulunan, SAP şirketlere her hacimde ve endüstride daha iyi işletmeye sahip olmalarına yardım eden, işletme uygulama yazılımında pazar lideridir.

SENTINEL barkod etiketi baskı otomasyonu yazılımı SAP ile entegrasyon için sertifikalıdır. SENTINEL'e doğru verileri göndermek için SAP veri tabanınızı basitçe yapılandırın ve SENTINEL tüm baskı işlemini otomatik hale getirecektir. SAP entegreli SENTINEL ile verimliliği artırıp hataları düzeltin. Daha fazla bilgi için.

Sato

SATO, Automatic Identification and Data Collection (AIDC) endüstrisinde liderdir ve dünyanın ilk elektronik termal transfer barkod yazıcısının mucididir. Barkodlama endüstrisini Data Collection System (DCS) & Labeling konseptini bularak kökünden değiştirmiştir - yüksek kaliteli barkod yazıcıları, tarayıcılar/elde taşınan terminaller, etiket tasarımı yazılımı ve sarf malzemelerini tedarik eden eksiksiz barkod ve etiketleme çözümüdür. SATO, endüstrideki eksiksiz, çoklu protokol EPC uyumlu, UHF RFID çözümünü ilk sunanlardan birisidir.

Toshiba
Toshiba

1999 yılında kurulmuş ve Irvine, Kaliforniya'da ana merkezi bulunan, Toshiba America Business Solutions (TABS), Managed Print Experts'lerinin evidir ve bağımsız işletilen Toshiba Corporation şirketinin bir parçasıdır. Yenilikçi teknoloji ve yaratıcı çözümlerimiz bugünün rekabetçi iş ortamında daha verimli çalışmanıza yardım eder.

Toshiba şirketi bünyesinde görüntüleme ile perakende çözümleri ve hizmetlerini sunarak iş sahasında daha iyi üretkenliğin ve daha fazla karlılığın sağlanmasına yardım etmeye odaklanmıştır. Yalnızca mükemmel ürünlerin sunulmasının yeterli olmadığını biliyoruz, bu nedenle müşterilerimizin iş zorluklarını çözmelerine yardım etmek için insanın buluş yapabilmesi özelliğini kullanırız. Daha fazla bilgi için Toshiba.

Unitech
Unitech

Unitech 1979 yılında Taipei, Tayvan'da kurulmuştur ve özelleştirilmiş mikro işlemci tabanlı otomasyon sistemleriyle birlikte yerel pazarlara giriş yapmıştır. Yirmi yıldan fazla süredir, Unitech üretkenliği ve verimliliği arttırmak için otomatik veri toplama ürünleri ve hizmetlerine odaklanmaktadır. 1985 yılında, Unitech gelişmekte olan AIDC ürün hatlarını başarı şekilde kullanmaya başladı. Bugünlerde, Unitech barkod tarayıcıları, manyetik kart okuyucuları, taşınabilir ve sabit terminaller ve çeşitli klavye ürünleri dahil AIDC ürünlerini içeren geniş bir yelpazede üretim yapar. Daha fazla bilgi için Unitech.

Zebra Technologies. Daha Fazla Görün. Daha Fazla Başarın.
Zebra Technologies

Zebra Technologies yazıcılar, RFID, yedek malzeme, yazılım ve gerçek zamanlı çözümler (RTLS) dahil barkod ve etiket baskı çözümlerinde dünya lideridir. Zebra şirketlerin daha iyi iş değerini ortaya çıkartmasını sağlayarak, şirketin malları, çalışanları ve işlemlerine sanal bir özellik katan teknolojileri sunar. RFID ve RTLS dahil şirketin pazarlama ve baskı teknolojilerine ait geniş portföyü daha akıllı iş eylemlerinin müşterilere sunulmasına yardım edilmesi için en kritik bilgiyi açığa çıkartır. Daha fazla bilgi için Zebra.