İş Ortağı Programları

TEKLYNX İş Ortakları TEKLYNX ürünlerinin satılması ve desteklenmesi kabiliyetinden TEKLYNX'den doğrudan yapılan kalite onaylı satış sözleşmelerinin alınmasına kadar, geniş bir yarar dizisi sunar.

TEKLYNX İş Ortağı olarak, şirketiniz şu seçeneklere sahiptir:

  • TEKLYNX etiket tasarımı ürünlerini satma.
  • Sertifika alma ve TEKLYNX işletme çözümlerini satın alma.
    Tüm TEKLYNX Sertifikalı Bütünleştiricileri Görüntüleyin
  • Kendi özel markanız altında TEKLYNX yazılımı satma.
  • Çözüm geliştirmek için tamamlayıcı ürünleri bütünleştirme.
  • TEKLYNX ürünlerini ikincil aşama satıcınıza dağıtma.

TEKLYNX şirketinizin iş ortağı gereksinimlerini karşılamak için birkaç İş Ortağı Programı sunar. Hangi programdan en fazla yarar sağlayacağınızı öğrenmek için, lütfen aşağıda listelenen seçenekleri göz gezdirin. Lütfen bazı programların test etme işlemi ve sertifika gerektirdiğine dikkat edin.

TEKLYNX İş Ortağı Programları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen bölgenizdeki TEKLYNX ile temasa geçin.

İş ortaklarına sunulan TEKLYNX araçları:

- Product Selector Tool – Müşterinin çalışma ortamları için doğru TEKLYNX ürünü nasıl bulunur

- Lead Manager – TEKLYNX sözleşmelerini alır ve yönetir

- SMA Center – Müşterilerinizin Software Maintenance Agreements (SMA) özelliğini yönetir

- Bilgi Tabanı – Sıkça sorulan soruların cevaplarını araştırır

TEKLYNX Sertifikalı Bütünleştiricisi

TEKLYNX Sertifikalı Bütünleştiricisi (TCI) olmak işinizi farklılaştırmak için bir fırsattır. Yazılımın yaygınlaşan büyümesiyle birlikte, tutarlı iş stratejisine sahip olma ve yazılım satışlarını iş planınızın içine bütünleştirmeye yönelik plan, başarı için önemli bir unsurdur.

TCI olarak tüm TEKLYNX Etiket Tasarımı ve İşletme Etiket Yönetimi Çözümlerini indirimli fiyattan satıp destekleyebilirsiniz.

TEKLYNX Sertifikalı Bütünleştirici özelliğini edinerek işinizi farklılaştırın. Daha fazla bilgi için, lütfen bölgenizdeki TEKLYNX ile temasa geçin.

Tüm TEKLYNX Sertifikalı Bütünleştiricileri Görüntüleyin

TEKLYNX Satıcısı

TEKLYNX Satıcısı TEKLYNX etiket tasarımı ürünlerinin başarılı şekilde satılması için gereken yüksek düzeyli teknik bilgiye ve yeteneğe sahiptir.

TEKLYNX Satıcısı olarak, LABEL MATRIX, LABELVIEW, CODESOFT ve PRINT MODULE ürünlerini indirimli fiyattan satabilirsiniz ve müşterilerinize ilk elden destek sunabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için, lütfen bölgenizdeki TEKLYNX ile temasa geçin.

TEKLYNX Özel Markası (OEM)

TEKLYNX Özel Marka Programı iş ortaklarına TEKLYNX yazılımını kendi özel markaları altında satma imkanı tanır. Bu özellik iş ortaklarımızın kendi özel markasını taşıyan, paket çözümü müşterilerine sunmasına olanak sağlar.

Özel Marka İş Ortakları VAR'lar, Sistem Bütünleştiricileri veya Üreticileri olabilir. Sunulan ürünleri çok çeşitli uygulamalar ve/veya AIDC pazarındaki dikey niş market uygulamalarını kapsayan donanım ve yazılım çözümlerini içerebilir.

TEKLYNX Özel Marka Programı hakkında daha fazla bilgi için, lütfen bölgenizdeki TEKLYNX ile temasa geçin.

TEKLYNX Dağıtıcısı

TEKLYNX Sertifikalı Dağıtıcıları ulusal ve uluslararası düzeyde TEKLYNX ürünlerinin ikinci aşama satıcılarına pazarlanması, satılması ve destek sağlanması kabiliyeti özelliğine sahip ana dağıtıcılardır.

Sertifikalı Dağıtıcılar otomatik veri toplama teknolojileri ve IT endüstrisi alanlarını elinde bulundurur.

Daha fazla bilgi ya da TEKLYNX Sertifikalı Dağıtıcısı olmak için, lütfen bölgenizdeki TEKLYNX ile temasa geçin.

TEKLYNX Teknoloji İş Ortağı

TEKLYNX Teknoloji İş Ortakları bağımsız donanım ve yazılım satıcıları ya da ürünleri TEKLYNX'in tanım alanını ve izleme çözümlerini tamamlayabilir ya da kendi çözümleri ürünlerimizin entegrasyonuyla geliştirilebilir diğer teknoloji tedarikçileridir. Teknoloji İş Ortakları büyük çözüm sağlayıcılarından teknoloji uygulamalarında uzmanlaşmış ISV'lere kadar dağılabilir.

Daha fazla bilgi ya da TEKLYNX Teknoloji İş Ortağı olmak için, lütfen bölgenizdeki TEKLYNX ile temasa geçin.

Daha Fazla Bilgi