Programy partnerskie

Partnerzy TEKLYNX otrzymują dostęp do różnych korzyści, od możliwości prowadzenia sprzedaży i udzielania pomocy technicznej dla produktów TEKLYNX po dostęp do potencjalnych klientów od TEKLYNX.

Twoja firma jako partner zyskuje możliwość:

  • Sprzedawania produktów do projektowania etykiet TEKLYNX.
  • Uzyskania certyfikatu i sprzedawania rozwiązań TEKLYNX dla przedsiębiorstw.
    Wyświetl wszystkich certyfikowanych integratorów TEKLYNX
  • Sprzedawania oprogramowania TEKLYNX pod własną marką.
  • Integrowania produktów uzupełniających rozwiązania.
  • Prowadzenia dystrybucji produktów TEKLYNX do odsprzedawców drugiego poziomu.

TEKLYNX oferuje kilka różnych programów partnerskich dopasowanych do wymagań Twojej firmy. Zapoznaj się z opcjami podanymi poniżej, aby dowiedzieć się, który program będzie najlepszy dla Twojej firmy. Należy zwrócić uwagę, że niektóre programy wymagają testów oraz certyfikacji.

Więcej informacji na temat programów partnerskich TEKLYNX można uzyskać kontaktując się z przedstawicielem TEKLYNX w Twoim regionie.

Narzędzia TEKLYNX dostępne dla partnerów:

– Narzędzie Selektor produktów – Dobór odpowiedniego produktu TEKLYNX do potrzeb klienta

– Menedżer kontaktów handlowych – Umożliwia otrzymywanie kontaktów do potencjalnych klientów i zarządzanie nimi

– Centrum SMA – Zarządzanie umowami SMA (Software Maintenance Agreement) klientów

– Baza wiedzy – Wyszukiwanie odpowiedzi na często zadawane pytania

Certyfikowany integrator TEKLYNX

Zdobycie statusu certyfikowanego integratora TEKLYNX (TCI) to okazja, by wyróżnić się na tle konkurencji. W miarę ciągłego rozwoju oprogramowania do osiągnięcia sukcesu bardzo ważne jest posiadanie rzetelnej strategii, która zakłada uwzględnienie sprzedaży oprogramowania w planie biznesowym.

Status certyfikowanego integratora umożliwia prowadzanie sprzedaży i udzielanie pomocy technicznej dla produktów TEKLYNX do projektowania etykiet oraz rozwiązań zarządzania etykietami dla przedsiębiorstw po obniżonej cenie.

Wyróżnij się na tle konkurencji uzyskując status certyfikowanego integratora TEKLYNX. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z przedstawicielem TEKLYNX w Twoim regionie.

Wyświetl wszystkich certyfikowanych integratorów TEKLYNX

Odsprzedawcy TEKLYNX

Odsprzedawcy TEKLYNX dysponują rozległą wiedzą techniczną oraz umiejętnościami niezbędnymi do prowadzenia skutecznej sprzedaży rozwiązań do projektowania etykiet TEKLYNX.

Twoja firma, jako odsprzedawca TEKLYNX, może sprzedawać rozwiązania LABEL MATRIX, LABELVIEW, CODESOFT i PRINT MODULE po obniżonej cenie oraz stanowi pierwszą linię pomocy technicznej dla klientów.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z przedstawicielem TEKLYNX w Twoim regionie.

TEKLYNX – własna marka (OEM)

Program własnej marki TEKLYNX pozwala partnerom sprzedawać oprogramowanie TEKLYNX pod własną nazwą. Dzięki temu nasi partnerzy mogą oferować swoim klientom pakiety rozwiązań pod swoją własną marką.

Partnerami programu własnej marki mogą być VAR, integratorzy systemu lub producenci. Ich oferta produktowa może zawierać rozwiązania w zakresie oprogramowania oraz sprzętu obejmujące szeroki zakres zastosowań i/lub nisz rynkowych w ramach sektora AIDC.

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu własnej marki TEKLYNX, skontaktuj się z przedstawicielem TEKLYNX w Twoim regionie.

Dystrybutor TEKLYNX

Certyfikowani dystrybutorzy TEKLYNX to dystrybutorzy nadrzędni, którzy mają możliwość prowadzenia sprzedaży i udzielania pomocy technicznej dla produktów TEKLYNX na rzecz odsprzedawców drugiego poziomu, zarówno na skalę krajową jak i międzynarodową.

Certyfikowani dystrybutorzy posiadają rozległa wiedzę w zakresie technologii automatyzacji gromadzenia danych oraz branży IT.

Aby dowiedzieć się, jak uzyskać status certyfikowanego dystrybutora TEKLYNX, skontaktuj się z przedstawicielem TEKLYNX w Twoim regionie.

Partner technologiczny TEKLYNX

Partnerzy technologiczni TEKLYNX to niezależni dostawcy sprzętu i oprogramowania lub innych technologii, których produkty uzupełniają rozwiązania identyfikacji i śledzenia TEKLYNX lub których rozwiązania mogą być wzbogacone poprzez zintegrowanie naszych produktów. Partnerzy technologiczni obejmują zarówno dużych dostawców rozwiązań, jak i niezależnych dostawców oprogramowania, którzy specjalizują się w konkretnych zastosowaniach technicznych.

Aby dowiedzieć się, jak uzyskać status partnera technologicznego TEKLYNX, skontaktuj się z przedstawicielem TEKLYNX w Twoim regionie.

Więcej informacji