TEKLYNX, Markoprint yüksek hızlı yazıcı sistemleri için yeni yazıcı sürücüsü piyasaya sürdü

10 Mayıs 2016

TEKLYNX International, dünyanın önde gelen barkod ve RFID etiketleme yazılımı geliştiricisi ve çözüm tedarikçisi, Markoprint yüksek hızlı yazıcı sistemleri ürün yelpazesini desteklemek için Bluhm Weber Group ile iş ortaklığıyla birlikte geliştirdiği, yeni yazıcı sürücüsünü piyasaya sürdü.

Markoprint inkjet yazıcı sistemleri küçüktür ve çeşitli ağ olasılıklarıyla bütünleşiktir. Bu sistemler birincil ve ikincil pakete hızlıca ve maksimum hassasiyetle barkodları basar. Yiyecek ve içecek, inşa malzemeleri, kimyasal ve eczacılık endüstrileri, kaplanmış ya da kaplanmamış malzeme ve emici ya da emici olmayan yüzeylere baskı dahil çok çeşitli sektörlerde kullanılır. Markoprint ürün yelpazesi için farklı kontrol üniteleriyle birlikte, Weber sistemleri, her türlü baskı zorluğunun üstesinden gelinmesi için Hewlett Packard, Trident ve Funai baskı teknolojilerini destekler.

TEKLYNX’in özel geliştirilen yazıcı sürücüleri barkod etiketlerinin basılması için en yüksek seviyede doğruluğu sunar. Geliştirme ekibimiz yazıcı performansını optimize etmek için yüksek kaliteli sürücüler geliştirmek amacıyla dünya çapındaki yazıcı imalatçılarıyla çok yakından çalışır.

Etiket yazıcı sürücülerimizi diğerlerinden ayıran özellik nedir?

  • Yüksek derecede doğruluğa sahip WYSIWYG tasarımı yeniden baskıyı azaltır
  • Hızlı baskı hızı
  • Barkod etiketleme işlemi için güvenli koruma
  • Devam eden geliştirme süreciyle birlikte ihtiyacınızı karşılanması sağlanır

Markoprint yazıcı sürücüsü aşağıdaki yüksek hızlı Weber yazıcı sistemlerini destekler:

Markoprint_iJet
Markoprint_X1Jet_HP
Markoprint_X1Jet_LX
Markoprint_X1Jet_MX
Markoprint_X2Jet
Markoprint_X4Jet
Markoprint_X4JetPlus
Markoprint_XB4Jet


Markoprint yazıcı sürücüsü abonelik esasına göre satılır ve CODESOFT 2015 ve LABELVIEW 2015 ile uyumludur. Markoprint yazıcısını kullanan her iş istasyonu için bir sürücü paketi gereklidir. Aynı iş istasyonundan birden fazla yazıcı kullanıyorsanız, eklentiler mevcuttur.

TEKLYNX yazıcı sürücüleri şuradan indirilmeye hazırdır: DSP (Driver Service Pack).

Kapsamlı ayrıntılar ve fiyatlandırma için, bölgenizdeki TEKLYNX'den fiyat teklifi isteyin ya da temasa geçin.


TEKLYNX International Hakkında
TEKLYNX International dünyanın önde gelen barkod ve RFID etiketleme yazılımı geliştiricisi ve çözüm tedarikçisidir. 30 yıldan fazla süredir endüstri yenilikçisi, TEKLYNX endüstriye özel uyumluluk ve yeni geliştirilen yönetmelikler konusunda önderliği elinde bulundururken işlemleri denetleyen etiketleme çözümlerinin uygulanmasıyla şirketlerin düzgün ve verimli şekilde çalışmasına yardım eder. TEKLYNX müşteri hizmetleriyle dünya çapında tanınmıştır; esnek satın alma seçenekleri, benzersiz hizmet ve destek ayrıca zaman içerisinde şirketlerle birlikte gelişen kapsamlı ürün sunumunu sağlar. Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa, Japonya, Latin Amerika, Çin ve Singapor'daki işlemlerle, 120'den fazla ülkede 630.000 şirketten fazlası başarı standartları için TEKLYNX entegre edilmiş yazılım çözümlerini kullanır.