TEKLYNX - lídr v oblasti softwaru pro tvorbu štítků s čárovými kódy

Podniková řešení pro správu štítků podnikům

TEKLYNX přeměňuje tisk štítků na opravdové podnikové značení v prostředí na bázi serveru. Prostřednictvím centrálně soustředěného softwaru pro návrh štítků nabízí TEKLYNX automatizovaný tisk, stupňovité schvalování a opravdový tisk přes internet, zatímco zjednodušuje administraci tím, že poskytuje spravované licence pro skenery a tiskárny.

 + Přečtěte si více o tomto

Produkty:
SENTINEL
PRINT MODULE
LABEL ARCHIVE

Řešení pro návrh
štítků

TEKLYNX identifikační software nabízí výkonná, snadno použitelná softwarová řešení pro návrh štítků pro samostatné i celopodnikové aplikace. Naše softwarové balíčky pro návrh čárových kódů poskytují pokročilé funkce pro různé typy štítků včetně termálních štítků nebo štítků pro termální tisk. Unikátním způsobem tak virtuálně identifikujete své výrobky v širokém spektru aplikačních systémů v jakémkoliv odvětví.

 + Přečtěte si více o tomto

Produkty:
CODESOFT
LABELVIEW
LABEL MATRIX

Řešení
TEKLYNX CENTRAL

TEKLYNX CENTRAL kombinuje osvědčenou technologii návrhu štítků od společnosti TEKLYNX, tisk štítků a software pro sledování a schvalování štítků do jediného řešení, které podporuje Vaše výrobní prostředí TEKLYNX CENTRAL je jediný integrovaný softwarový systém pro značení, který byl navržen speciálně proto, aby Vám pomohl splnit specifikace Vašeho odvětví.

 + Přečtěte si více o tomto

Produkty:
TEKLYNX CENTRAL
TEKLYNX CENTRAL CFR
TEKLYNX CENTRAL GHS

Zdrojové centrum

Informace, které potřebujete, máte k dispozici, tudíž ze svých softwarových produktů pro čárové kódy TEKLYNX můžete získat maximum. Stáhněte si soubory a utility a aplikaci optimalizujte. Naplánujte si instalaci na místě nebo pomoc s konfigurací na vašem počítači. Hledejte odpovědi na své otázky ohledně etiket, sledování a softwaru pro čárové kódy. Zjistěte, jak používat snadno integrované funkce svého softwaru pro etikety s čárovými kódy. TEKLYNX Resource Center nabízí okamžitý přístup k informacím, které hledáte.

+ Zobrazit všechny zdroje

Partnerské programy


Našim partnerům je nabízena řada výhod, od možnosti prodávat a nabízet podporu pro softwarové etiketovací produkty TEKLYNX, až po dodávky kvalifikovaných produktů přímo TEKLYNX. Nabízíme několik partnerských programů, které vyhovují požadavkům vaší společnosti na partnerství. Chcete-li zjistit, který program je pro cíle a potřeby vaší společnosti nejvhodnější, přečtěte si možnosti uvedené napravo, prosím.

Chcete-li získat více informací o partnerských programech TEKLYNX, kontaktujte TEKLYNX ve vašem regionu, prosím. + Dozvědět se více

PODPORA TEKLYNX

Tým technické podpory TEKLYNX nabízí řešení technických problémů, ke kterým může během používání softwarových produktů TEKLYNX dojít. To zahrnuje problémy s funkcemi a funkčností, problémy s instalací, problémy s kompatibilitou OS a chybové zprávy související se softwarem. + Přečtěte si více

TOP