Zdrojové centrum

Informace, které potřebujete, máte k dispozici, tudíž ze svých softwarových produktů pro čárové kódy TEKLYNX můžete získat maximum. Stáhněte si soubory a utility a aplikaci optimalizujte. Naplánujte si instalaci na místě nebo pomoc s konfigurací na vašem počítači. Hledejte odpovědi na své otázky ohledně etiket, sledování a softwaru pro čárové kódy. Zjistěte, jak používat snadno integrované funkce svého softwaru pro etikety s čárovými kódy. TEKLYNX Resource Center nabízí okamžitý přístup k informacím, které hledáte.

Ke stažení

V našem centru stahování získáte přístup ke zkušebním verzím softwaru zdarma, aktualizacím nainstalované verze, vzorkům etiket a ovladačům tiskáren.

+ Prohlédnout si více souborů ke stažení

TOP

PODPORA TEKLYNX

Tým technické podpory TEKLYNX nabízí řešení technických problémů, ke kterým může během používání softwarových produktů TEKLYNX dojít. To zahrnuje problémy s funkcemi a funkčností, problémy s instalací, problémy s kompatibilitou OS a chybové zprávy související se softwarem. + Přečtěte si více

TOP

Knowledge Base

Knowledge Base TEKLYNX obsahuje odpovědi na často kladené otázky, včetně požadavků na instalaci, funkčnost produktu, specifikace čárových kódů a tisku.

+ Dozvědět se více

TOP

Profesionální služby

TEKLYNX nabízí širokou řadu služeb, které vám pomohou s úspěšnou implementaci vašeho řešení pro řízení tisu/AIDC. Bez ohledu na to, zda vám jde o tisk v rámci celé společnosti nebo o samostatné aplikace, integraci ERP nebo sběr dat, nebo potřebujete s konfigurací našich standardních balíčků pro vaše konkrétní potřeby - TEKLYNX má potřebné znalosti.

+ Dozvědět se více

TOP
 
 

Školení a webináře

TEKLYNX si uvědomuje význam nabídky školení jak pro koncové uživatele, tak pro prodejce. Nabízíme školení zaměřená na instalaci, konfiguraci, integraci a použití našeho softwaru.

Školení nabízíme u vás na pracovišti nebo v některém ze školících středisek TEKLYNX ve Francii nebo Německu. Školení trvá 1 nebo 2 dny, v závislosti na vybraném produktu a typu školení.

Webináře si lze stáhnout na vyžádání.

+ Dozvědět se více

Training Events
TOP