Podpora

Společnost TEKLYNX se zavázala, že bude svým zákazníkům nabízet péči té nejvyšší kvality, zajistí vynikající každodenní zákaznický servis a podporu.

Zaměstnanci našeho zákaznického servisu vám pomohou s otázkami ohledně produktu a mohou vás zkontaktovat s prodejcem, a váš nákup softwaru tak bude rychlý a snadný.

Tým technické podpory TEKLYNX nabízí řešení technických problémů, ke kterým může během používání softwarových produktů TEKLYNX dojít. To zahrnuje problémy s funkcemi a funkčností, problémy s instalací, problémy s kompatibilitou OS a chybové zprávy související se softwarem.

Cyklus podpory

Zásady Životní cyklus podpory TEKLYNX obsahují jednotné a předvídatelné pokyny ohledně dostupnosti podpory produktu v době uvedení produktu na trh. Tyto zásady obsahují upozornění na plánované změny v dostupnosti a podpoře produktu se záměrem pomoci zákazníkům a partnerům s jejich rozhodnutími ohledně plánování.

+ Dozvědět se více

TOP

Technická podpora

V Evropě, na Středním Východě a v Africe je technická podpora poskytována našimi akreditovanými partnery TEKLYNX, proto vám doporučujeme, abyste se nejprve obrátili na svého prodejce. Pokud potřebujete s vyhledáním prodejce pomoci, kontaktujte TEKLYNX ve vašem regionu, prosím.

Pokud jste si koupili software, a součástí balíčku byla podpora TEKLYNX, získáte přímý přístup na hot line podpory TEKLYNX. Náš tým technické podpory zodpoví jakékoli otázky, které můžete mít ohledně softwaru, od jeho instalace až po pomoc s funkcemi, funkčností a kompatibilitou, stejně jako s designem etiket a čárových kódů.

Hot line technické podpory EMEA je k dispozici v angličtině, italštině, francouzštině, nizozemštině, němčině a španělštině.

Poznámka: Níže uvedený odkaz je nástroj technické podpory používaný k odstraňování problémů. Nelze ho použít k zaslání žádosti o podporu, ale je to dobré místo, kde naleznete odpovědi na často kladené otázky týkající se instalace, funkčnosti produktu, specifikací čárových kódů a požadavků na tisk.

+ Nástroj pro online podporu

TOP

Aktivace softwaru

Pro způsob jak aktivovat licenci si stáhněte relevantního Průvodce aktivací pro danou verzi produktu.

Chcete-li provést aktivaci softwaru přes naši webovou stránku, přejděte na: www.teklynx.com/nsp

+ Dozvědět se více

TOP

Deaktivace softwaru

Pro způsob jak deaktivovat licenci si stáhněte relevantního Průvodce deaktivací pro danou verzi produktu.

+ Dozvědět se více

TOP

Hardware key

Pro způsob jak provést upgrade vašeho hardwarového klíče si stáhněte postup pro upgrade.

TOP