Profesionální služby TEKLYNX

Nechte společnost TEKLYNX, aby vám s projektem pomohla od úplných základů - naše profesionální služby zahrnují design aplikace na míru, design etiket, instalaci a školení.

TEKLYNX nabízí širokou řadu služeb, které vám pomohou s úspěšnou implementaci vašeho řešení pro řízení etiketovacího systému. Bez ohledu na to, zda vám jde o tisk v rámci celé společnosti nebo o samostatné aplikace, integraci ERP nebo sběr dat, nebo potřebujete s konfigurací našich řešení pro vaše konkrétní potřeby - TEKLYNX má potřebné znalosti.

Konzultace

Každá společnost roste jiným tempem. Produkty TEKLYNX rostou s vámi a pomáhají zajistit, že váš etiketovací proces je co nejhladší. TEKLYNX nabízí poradenství jak přes web, tak přímo ve vaší společnosti, v rámci kterého zhodnotí váš současný etiketovací proces a doporučí vám řešení, které zlepší efektivitu a procesy v rámci vaší společnosti.  

Služby designu vlastních etiket

Pokud nemáte čas nebo zdroje na vytvoření vlastních etiket, uděláme to za vás! Zaměstnanci TEKLYNX vytváří štítky každý den; spolehněte se, že vaše štítky vytvoříme rychle a přesně, bez ohledu na komplexnosti a úpravy požadované vaší společností. Rovněž nabízíme služby konverze etiket v případě, že k TEKLYNX přecházíte od konkurence  

Vlastní vývoj

Máte problémy najít interní zdroje, čas, zkušenosti a znalosti nutné k napsání vlastního rozhraní pro váš software TEKLYNX?  Chcete aktivovat tisk z mobilního zařízení? TEKLYNX se postará o vývoj aplikace přímo pro vás.

Využijte více než 30 let našich zkušeností s identifikací požadavků, vytvářením specifikací a vytvářením vlastních tiskových rozhraní, což zahrnuje:

  • Zjednodušení tiskového rozhraní
  • Integraci obchodního systému
  • Oddělení designu a tisku

Chcete-li získat více informací o vývoji vlastního tiskového rozhraní, klikněte zde.

Mezi další služby vývoje, které jsou k dispozici, patří vlastní aplikace, VBScript (Visual Basic Sripting), integrace databází a řada dalších. 

Služby instalace a školení

Využijte služeb TEKLYNX, které pomohou vaší společnosti s instalací a konfigurací vašeho etiketovacího softwaru a zajistí maximalizaci vašich schopností. Bez ohledu na to, zda je asistovaná instalace prováděná vzdáleně nebo na místě, její spuštění proběhne rychle a efektivně.

Máte-li zájem o pomoc s návrhem vaší první etikety nebo chcete-li získat více informací o funkcích zakoupeného softwaru TEKLYNX, společnost TEKLYNX nabízí individualizovaná školení, navržená tak, aby splnila vaše potřeby nebo požadavky. Co se týká obecných školení softwaru pro design čárových kódů TEKLYNX, nabízíme měsíční webináře.

Co se týká obecných školení softwaru pro design čárových kódů TEKLYNX, v kanceláři Teklynx v USA jsou k dispozici také on-line webináře.