TEKLYNX Codesoft label design software

CODESOFT

Software pro RFID značení a značení čárovými kódy

CODESOFT je více než jen nástroj pro navrhování štítků. S CODESOFTEM můžete snadno integrovat tisk štítků s RFID technologií do Vašich obchodních procesů. Zvýšíte tak efektivitu i kontrolu. Stabilita a vysoká výkonnost softwaru pro značení čárovými kódy CODESOFT zajistí spolehlivé a dlouhodobé řešení.

Ať už je Vaším cílem tisk čárových kódů a RFID etiket, správa majetku a zdrojů, kontrola nad distribučními kanály a zásobami, zajišťování dohledatelnosti výrobků nebo správa datových záznamů, CODESOFT Vaší organizaci poskytuje řešení pro nejsofistikovanější projekty týkající se čárových kódů, RFID a značení.

CODESOFT umožňuje spojit tisk štítků a dokumentů a podporuje řadu předpisů specifických pro Vaše odvětví, včetně: GHS, UDI, PTI, výživa , alergeny a mnoho dalších.

TEKLYNX nabízí jediné testované VM produkty s plnou podporou v tomto odvětví. Používejte CODESOFT na virtuálním zařízení s jistotou a s vědomím, že má TEKLYNX to pravé řešení pro Vaše potřeby.

TEKLYNX Subscription Licensing je dostupné pro CODESOFT. Předplatné poskytuje jednoduchost, flexibilitu a více výhod ve smyslu údržby a podpory. Přečtěte si více o Licenční předplatné.

+ Prohlédnout si vzory

TEKLYNX Labelview barcode software

LABELVIEW

Přidejte výkonnou a snadno použitelnou aplikaci pro návrh štítků s čárovými kódy do Vašich podnikových procesů. Může ji používat kdokoliv od začátečníků až po pokročilé uživatele. Díky stabilitě aktualizované platformy LABELVIEW máte jistotu, že Váš software pro čárové kódy bude spolehlivý dnes i zítra. Už používáte LABELVIEW? Vaše stávající štítky a procesy budou převedeny na aktuální verzi pomocí vestavěného nástroje pro převod štítků.

TEKLYNX nabízí jediné testované VM produkty s plnou podporou v tomto odvětví. Používejte LABELVIEW VM na virtuálním zařízení s jistotou a s vědomím, že má TEKLYNX to pravé řešení pro Vaše potřeby.

TEKLYNX Subscription Licensing je dostupné pro CODESOFT. Více se o Subscription Licensing dozvíte zde.

+ Prohlédnout si vzory

TEKLYNX Label Matrix barcode label design software

LABEL MATRIX

Software pro navrhování štítků s čárovými kódy s mnoha funkcemi pro menší společnosti, které hledají důvěryhodné řešení za rozumnou cenu. LABEL MATRIX je intuitivní aplikace s rozhraním, ve kterém se lze snadno zorientovat. Užiteční průvodci Vás provedou přidáváním textů, obrázků, čárových kódů, spojením s databází a dalšími možnostmi navrhování štítků s čárovými kódy, které zajistí přímočarý proces.

TEKLYNX Subscription Licensing je dostupné pro LABEL MATRIX. Více se o Subscription Licensing dozvíte zde.

+ Prohlédnout si vzory