Ke stažení

Přístup ke zkušebním verzím softwaru TEKLYNX zdarma. Nová tiskárna? Stáhněte si ten správný ovladač a dosáhněte přesných výsledků tisku. K dispozici jsou soubory pro reinstalaci a soubory s opravami, které zajistí, že vaše verze je aktuální. Použijte naše vzorky etikety a začněte se svými vlastními návrhy.

DEMA

Plně funkční verze softwaru TEKLYNX si lze zdarma stáhnout na dobu 30 dnů, a vy tak můžete zhodnotit produkt a ujistit se, že vaše potřeby jsou splněny ještě než provedete nákup.

OVLADAČE ZAŘÍZENÍ

Ovladače tiskáren TEKLYNX nabízí celkově nejvyšší kvalitu pro tisk čárových kódů. Utilitu TEKLYNX Driver Service Pack (DSP) použijte ke stažení nejnovějších ovladačů tiskáren a aktualizaci stávajících ovladačů

SOUBORY PRO REINSTALACI

Potřebujete provést opakovanou instalaci softwaru nebo si chcete stáhnout opravu? Získejte přístup k nezbytným funkcím, utilitám a souborům pro reinstalaci.

VZORKY ETIKET

Vzorky jsou k dispozici, aby vám pomohly začít s vašimi vlastními návrhy etiket. Když budete pracovat s těmito šablonami, budete mít jistotu, že štítky splňují normy vašeho průmyslového odvětví.

TEKLYNX Codesoft label design software

CODESOFT

Software pro RFID značení a značení čárovými kódy

CODESOFT je více než jen nástroj pro navrhování štítků. S CODESOFTEM můžete snadno integrovat tisk štítků s RFID technologií do Vašich obchodních procesů. Zvýšíte tak efektivitu i kontrolu. Stabilita a vysoká výkonnost softwaru pro značení čárovými kódy CODESOFT zajistí spolehlivé a dlouhodobé řešení.

Ať už je Vaším cílem tisk čárových kódů a RFID etiket, správa majetku a zdrojů, kontrola nad distribučními kanály a zásobami, zajišťování dohledatelnosti výrobků nebo správa datových záznamů, CODESOFT Vaší organizaci poskytuje řešení pro nejsofistikovanější projekty týkající se čárových kódů, RFID a značení.

CODESOFT umožňuje spojit tisk štítků a dokumentů a podporuje řadu předpisů specifických pro Vaše odvětví, včetně: GHS, UDI, PTI, výživa , alergeny a mnoho dalších.

TEKLYNX nabízí jediné testované VM produkty s plnou podporou v tomto odvětví. Používejte CODESOFT na virtuálním zařízení s jistotou a s vědomím, že má TEKLYNX to pravé řešení pro Vaše potřeby.

TEKLYNX Subscription Licensing je dostupné pro CODESOFT. Předplatné poskytuje jednoduchost, flexibilitu a více výhod ve smyslu údržby a podpory. Přečtěte si více o Licenční předplatné.

TOP
TEKLYNX Labelview barcode software

LABELVIEW

Přidejte výkonnou a snadno použitelnou aplikaci pro návrh štítků s čárovými kódy do Vašich podnikových procesů. Může ji používat kdokoliv od začátečníků až po pokročilé uživatele. Díky stabilitě aktualizované platformy LABELVIEW máte jistotu, že Váš software pro čárové kódy bude spolehlivý dnes i zítra. Už používáte LABELVIEW? Vaše stávající štítky a procesy budou převedeny na aktuální verzi pomocí vestavěného nástroje pro převod štítků.

TEKLYNX nabízí jediné testované VM produkty s plnou podporou v tomto odvětví. Používejte LABELVIEW VM na virtuálním zařízení s jistotou a s vědomím, že má TEKLYNX to pravé řešení pro Vaše potřeby.

TEKLYNX Subscription Licensing je dostupné pro CODESOFT. Více se o Subscription Licensing dozvíte zde.

TOP
TEKLYNX Label Matrix barcode label design software

LABEL MATRIX

Software pro navrhování štítků s čárovými kódy s mnoha funkcemi pro menší společnosti, které hledají důvěryhodné řešení za rozumnou cenu. LABEL MATRIX je intuitivní aplikace s rozhraním, ve kterém se lze snadno zorientovat. Užiteční průvodci Vás provedou přidáváním textů, obrázků, čárových kódů, spojením s databází a dalšími možnostmi navrhování štítků s čárovými kódy, které zajistí přímočarý proces.

TEKLYNX Subscription Licensing je dostupné pro LABEL MATRIX. Více se o Subscription Licensing dozvíte zde.

TOP
TEKLYNX Sentinel label printing software

SENTINEL

Software pro automatizaci tisku štítků

SENTINEL běží hladce na pozadí Vašeho systému jako automatizovaný, téměř bezúdržbový program a umožňuje Vám centrálně tisknout na stovkách tiskáren ve stejný okamžik. Jakmile SENTINEL obdrží informace data pro návrh štítku, aplikace se již postará o zbytek tiskového procesu bez potřeby dalšího zásahu lidské ruky.

TOP

PRINT MODULE

Software pro tisk štítků

PRINT MODULE je software pro automatizaci tisku, který umožňuje integrovat osvědčené navrhování štítků od TEKLYNXU a tiskové technologie do Vašich stávajících podnikových systémů. PRINT MODULE zvládne tisk jakéhokoliv množství štítků na maximálně šesti tiskárnách z centralizované instalace. Jako tiskový engine, který zajišťuje špičkový What You See Is What You Get (WISIWYG) tisk a nejvyšší úroveň spolehlivosti dostupnou na trhu, používá CODESOFT.

TOP
TEKLYNX Label Archive label tracking software

LABEL ARCHIVE

Software pro archivaci štítků

Schvalování štítků a zabezpečená archivace pro celou Vaši organizaci. Funkce softwaru LABEL ARCHIVE umožňují sledovat Vaše štítky od počátečního schválení až po finální distribuci a také vše mezi tím. Masivní historie tisku umožňuje sledovat proces ve všech jeho fázích.

Nová verze obsahuje:

  • Vylepšené reportování poskytuje více možností přizpůsobení a proměnných hodnot.
  • Vylepšení pro hladší průběh tisku poskytuje možnost značit a hlásit úspěšně/neúspěšně vytisknuté štítky a možnost hledat specifické proměnné hodnoty napříč všemi tiskovými projekty.
  • Možnost přidání přílohy v procesu schvalování návrhu štítku.

TOP
TEKLYNX Backtrack barcode tracking software

BACKTRACK

Software pro sledování majetku a sledování pomocí čárových kódů

BACKTRACK Vám poskytuje schopnost sledovat přesné místo, pohyb a použití jakékoliv položky přesně a efektivně. Od sledování souborů přes správu inventáře a sledování vybavení - neexistují žádná omezení na počet či typ aplikací, které BACKTRACK zvládne.

TOP