Technologický partner TEKLYNX

Technologičtí partneři TEKLYNX jsou nezávislí dodavatelé hardwaru a softwaru nebo jiných technologií, jejichž produkty doplňují řadu řešení TEKLYNX pro identifikaci a sledování, nebo jejichž vlastní řešení mohou být rozšířena o integraci našich produktů. Technologickým mohou být jak velcí poskytovatelé řešení, tak i ISV, kteří se specializují na technologické aplikace.

Chcete-li získat více informací nebo pokud se chcete stát technologickým partnerem TEKLYNX, kontaktujte TEKLYNX ve vašem regionu, prosím.

Brady Corporation
Brady Corporation

Brady Corporation je mezinárodní výrobce a prodejce komplexních řešení, která identifikují a chrání objekty, výrobky a osoby. Jejich produkty pomáhají zákazníkům zvýšit bezpečnost, zabezpečení, produktivitu a výkon a zahrnují vysoce výkonné štítky a značky, bezpečnostní zařízení, tiskové systémy a software a přesně vysekávané materiály. Společnost byla založena v roce 1914 a má milióny zákazníků v odvětví elektroniky, telekomunikace, ve výrobě, elektrotechnickém průmyslu, stavebnictví, školství, zdravotnictví a v řadě dalších odvětvích. Brady má sídlo v Milwaukee a zaměstnává přes 6 500 osob v provozech v Severní i Jižní Americe, Evropě a Asii a Tichomoří. Tržby společnosti Brady za fiskální rok 2011 činily přibližně 1,34 miliardy amerických dolarů. Akcie společnosti se na New York Stock Exchange obchodují pod BRC symbolem. Přečtěte si více o Brady Corporation.

CognitiveTPG
CognitiveTPG

CognitiveTPG je integrovaný dodavatel tiskáren čárových kódů a transakčních tiskáren, které vyhovují potřebám pokladních systémů a oborů souvisejících s automatickou identifikací. Naše tiskárny jsou známé svou životností, malými rozměry a snadným ovládáním. Máme více než 35 let zkušeností, během kterých jsme provedli milióny instalací napříč širokým spektrem odvětví, včetně maloobchodního prodeje, automobilového průmyslu, výroby, logistiky, zdravotnictví a bankovnictví. CognitiveTPG také umožňuje služby spojené se standardními štítky a štítky na míru. CognitiveTPG poskytuje prosperující řešení pro Vaše zákazníky. Přečtěte si více o CognitiveTPG.

Datamax-O'Neil
Datamax-O'Neil

Datamax-O’Neil je globální poskytovatel, který nadšeně pracuje se svými zákazníky. Naslouchá, aby jim porozuměl a poskytl tiskové řešení založené na hodnotách a které minimalizuje rizika a zvyšuje efektivitu, bezpečnost a kvalitu.  Naše řešení díky hluboké znalosti trhu a poradenskému přístupu zlepšují podnikání našich partnerů.

Datamax-O’Neil navrhuje, vyrábí a prodává jednu z nejkomplexnějších řad stacionárních a přenosných produktů pro tisk štítků a účtenek.  Produkty naší společnosti mají široké možnosti použití v odvětvích, jako je průmysl, zdravotnictví, maloobchod a automobilový průmysl. Datamax-O’Neil má své sídlo v Orlandu na Floridě. Klíčové závody se nacházejí v Kalifornii, Illinois a Francii a kanceláře oddělení prodeje a technické podpory se nacházejí po celém světě.

Přečtěte si více o Datamax-O'Neil.

Epson
Epson

Epson America, Inc. je sesterská společnost japonské společnosti Seiko Epson Corporation,globální technologické společnosti, která je špičkou v oblasti technologií pro zobrazování, robotiku, jemnou mechaniku a elektroniku. Epson nabízí širokou škálu oceněných produktů pro snímání obrazu a obrazový výstup pro spotřebitele , fotografická odvětví, obchod a grafiku.   Epson umocňuje svou vedoucí pozici v oblasti technologií a využívá přitom vlastní patentované MicroPiezo® tiskové hlavy a DURABrite® ultra pigmentové inkoustové technologie, díky nimž vyrábí spolehlivé průmyslové, plně barevné tiskárny.  Tyto tiskárny uživatelům umožňují dynamicky přidávat obrázky, barevné značení a loga do jinak černobílých štítků s fantastickou odolností a dramaticky sníženou cenou provozu. 

Pro více informací prosím navštivte: https://epson.com/For-Work/Printers/Label/c/w130

Godex International

Společnost Godex International se sídlem v tchaj-wanském Taipei, založená v roce 1993, je strojírenská firma, která se specializuje na návrh a výrobu produktů určených pro tisk čárových kódů, které jsou v tomto odvětví špičkou v kategorii cenově dostupných, vysoce výkonných produktů. Godex má kanceláře ve Spojených státech, Evropě a Číně a jejich produkty jsou distribuovány po celém světě. Godex dosáhl úspěchu a získal tisíce loajálních zákazníků tím, že poskytuje dostupné produkty ve velmi kvalitním provedení a s podporou společnosti a partnerské sítě, která je stoprocentně oddána dlouhodobé spokojenosti svých zákazníků. Přečtěte si více o Godexu.

Partner v řešení GS1
Partner v řešení GS1

TEKLYNX International má certifikovaný software CODESOFT, LABELVIEW a LABEL MATRIX pro návrh štítků, které odpovídají normám GS1 (dříve EAN-UCC systém). Tato certifikace uživatelům zaručuje, že je tento software schopen zpracovat datové struktury GS1 systému a použít správné symboly nebo čárový kód. Certifikovaná řešení poskytují rychlé a spolehlivé implementace. Vaše společnost tak může začít maximalizovat úspory spojené s náklady v rámci dodavatelského řetězce. Přečtěte si více o GS1.

Intermec, Inc.

Intermec, Inc. (NYSE:IN) se zabývá vývojem, výrobou a integrací technologií, které identifikují, sledují a spravují majetek v dodavatelském řetězci. Klíčové technologie zahrnují RFID, mobilní výpočetní techniku a systémy pro sběr dat, tiskárny čárových kódů a štítkových médií. Technologie společnosti Intermec pomáhají společnostem žebříčku Fortune 10 po celém světě zlepšovat efektivitu dodavatelského řetězce již více než 40 let. To je důvod, proč 70 % z nich vkládá svou důvěru v Intermec. Intermec kromě toho, že dodává nejlepší řešení ve své třídě pro sběr dat a mobilní výpočetní techniku, poskytuje také své odborné znalosti při implementaci nových systémů a kvalitní podporu dlouho po ní. Široká působnost a odhodlání poskytovat řešení pro širší obchodní potřeby, jsou tím, co Intermec odlišuje.

Microsoft Gold Partner

TEKLYNX získal v partnerském programu společnosti Microsoft statut Gold Certified partnera díky své kompetenci ve vývoji aplikací, ISV/softwarových a mobilních řešení, a je uznáván pro svou odbornost a celkový dopad na trh s technologiemi. Coby Gold Application Development partner prokázal TEKLYNX své znalosti v oboru technologií společnosti Microsoft a schopnost uspokojovat potřeby zákazníků. Microsoft Gold Application Development partneři získávají bohaté výhody včetně přístupu, školení a podpory. Ty jsou pro ně konkurenční výhodou. Přečtěte si více o Microsoft.

Opticonu

Opticon je celosvětová rodina společností, skládající se ze společností OPTOELECTRONICS Co., Ltd. (Japonsko), Opticon Inc. (Severní Amerika) a Opticon Sensors Europe BV. Opticon, založený v roce 1976, je jedním z prvních průkopníků a výrobců technologií pro automatickou identifikaci včetně CCD, laserových a 2D skenerů čárových kódů a mobilních terminálů pro sběr dat. V roce 1984 odstartoval Opticon Inc. provoz v Severní Americe a obsluhuje široké spektrum klientů ve Spojených státech, Kanadě a Mexiku. Opticon je se svými 17 pobočkami zcela připraven vyhovět technologickým požadavkům svých zákazníků a partnerů po celém světě. Pro více informací prosím navštivte www.OpticonUSA.com.


Oracle Partner Network - Gold Level Partner

TEKLYNX je zlatým členem partnerské sítě Oracle Partner Network (OPN). To mu umožňuje vybavit se nejnovějšími technologiemi, díky kterým může překročit hranice obchodních potřeb a potřeb zákazníků, a přitom zůstat na přední pozici jako inovátor. Jakožto Oracle partner spolupracuje TEKLYNX ruku v ruce se společností Oracle na uspokojování potřeb svých zákazníků pomocí špičkových řešení, které jsou poháněny technologií Oracle nebo jsou úzce provázány s Oracle aplikacemi. Přečtěte si více o Oracle.

Printronix
Printronix

Printronix je lídrem v oblasti obchodně kritických tiskových řešení a nabízí nejdůvěryhodnější výběr ultra spolehlivých tiskáren, služeb, doplňků a částí pro prostředí, kde se vyžaduje nejvyšší spolehlivost a nízké náklady na tisk. Společnost nabízí dvě nejdůvěryhodnější značky pro tisk v průmyslu, back office a dodavatelském řetězci - Printronix a TallyGenicom, známé napříč výrobním průmyslem, distribucí, maloobchodem, bankovnictvím, zdravotnictvím, vládním sektorem a dalšími podniky po celém světě. Kombinace portfolií těchto značek zahrnuje nejkvalitnější řádkové maticové tiskárny, termotiskárny a řešení pro správu služeb. Printronix byl založen v roce 1974 a má centrálu v Irivine v Kalifornii. Přečtěte si více o Printronix.

Certifikováno SAP pro integraci se SAP NetWeaverem
SAP

SAP, který má sídlo v německém Walldorfu a pobočky ve více než 130 zemích, je lídrem na trhu s podnikovými aplikacemi a pomáhá společnostem všech velikostí a ve všech odvětvích lépe fungovat.

SENTINEL software pro automatizaci tisku štítků s čárovými kódy je certifikovaný pro integraci se SAP aplikacemi. Jednoduše nakonfigurujte Vaši SAP databázi, aby odesílala správná data do SENTINELU a SENTINEL zautomatizuje celý proces tisku. Zvyšte efektivitu a snižte množství chyb pomocí SENTINELU integrovaného do systému SAP. Více informací najdete zde.

Sato

SATO je průkopníkem v odvětví automatické identifikace a sběru dat (AIDC) a je vynálezcem první elektronické termotransferové tiskárny pro tisk čárových kódů na světě. Společnost přinesla revoluci v oblasti čárových kódů tím, že představila systém pro sběr dat DCS a koncept pro značení - celkové řešení pro čárové kódy a značení, které poskytuje vysoce kvalitní tiskárny čárových kódů, skenery/ruční terminály, software pro navrhování štítků a spotřební materiál. SATO byla jednou z prvních společností ve svém oboru, která představila kompletní, víceprotokolové UHF RFID řešení, které je v souladu s EPC.

Toshiba
Toshiba

Toshiba America Business (TABS), založená v roce 1999, má sídlo v kalifornském městě Irvine a je domovem Managed Print Experts. Zároveň je nezávisle působící společností, která spadá pod Toshiba Corporation. Naše inovativní technologie a kreativní řešení Vám pomáhají v dnešním ultra konkurenčním obchodním prostředí fungovat efektivněji..

Ve společnosti Toshiba se zaměřujeme na to, abychom podnikům pomáhali řídit produktivitu a výdělečnost tím, že jim poskytujeme inovativní řešení a služby pro zobrazování a maloobchod. Chápeme, že skvělé produkty nejsou samy o sobě dostačující. Proto také aplikujeme inovaci v lidském přístupu a pomáháme tak řešit obchodní výzvy, kterým čelí naši zákazníci. Přečtěte si více o Toshiba.

Unitech
Unitech

Unitech byl založen v roce 1979 v tchaj-wanském městě Taipei, aby poskytoval automatizační systémy založené na mikroprocesorech na zakázku pro lokální trh. Již přes dvacet let se Unitech zaměřuje na produkty pro automatický sběr dat a služby, které zvyšují produktivitu a efektivitu. V roce 1985 Unitech úspěšně spustil svou řadu AIDC produktů, která se od té doby stále rozrůstá. Dnes Unitech vyrábí kompletní sortiment AIDS produktů, včetně skenerů čárových kódů, čteček magnetických karet, přenosných a pevných terminálů a řadu klávesových produktů. Přečtěte si více o Unitech.

Zebra Technologies. Prohlédněte si více. Dělejte více.
Zebra Technologies

Zebra Technologies je světovým lídrem na poli tiskových řešení štítků a čárových kódů, včetně tiskáren, RFID, doplňků a RTLS řešení. Zebra nabízí technologie, které poskytují majetku společnosti, osobám a transakcím virtuální hlas, čímž jim umožňuje získat vyšší obchodní hodnotu. Široké portfolio technologií pro tisk a značení, včetně RFID a RTLS, vyjasňuje kritické informace a pomáhá tak zákazníkům podnikat lepší kroky při svém podnikání. Přečtěte si více o Zebra.