Partnerské programy

Partnerům TEKLYNX je nabízena řada výhod, od možnosti prodávat a nabízet podporu pro produkty TEKLYNX a dostávat kvalifikované produkty přímo od TEKLYNX.

Coby partner TEKLYNX má vaše společnost možnost:

  • Prodávat produkty pro navrhování etiket TEKLYNX.
  • Získat certifikaci a prodávat řešení společnosti TEKLYNX.
    Procházet veškeré TEKLYNX Certified Integrator
  • Prodávat software TEKLYNX pod svojí vlastní soukromou značkou.
  • Integrovat produkty zdarma a řešení tak obohatit.
  • Distribuovat produkty TEKLYNX dalším prodejcům.

TEKLYNX nabízí několik partnerských programů, které vyhovují požadavkům vaší společnosti na partnerství. Chcete-li zjistit, který program bude vaší společnosti vyhovovat nejlépe, přečtěte si níže uvedené možnosti, prosím. Upozorňujeme, že některé programy vyžadují testování a certifikaci.

Chcete-li získat více informací o partnerských programech TEKLYNX, kontaktujte TEKLYNX ve vašem regionu, prosím.

Nástroje TEKLYNX, které mají partneři k dispozici:

- Nástroj pro výběr produktu - Jak najít správný produkt TEKLYNX pro zákazníka

- Lead Manager – Příjem a správa produktů TEKLYNX

- SMA Center - Správa smluv Software Maintenance Agreement (SMA)

- Knowledge Base – Vyhledávání odpovědí na často kladené otázky

TEKLYNX Certified Integrator

Coby TEKLYNX Certified Integrator (TCI) máte příležitost svoji společnost diferencovat. S ohledem na expandující růst softwaru je pevná obchodní strategie a plán integrace prodeje softwaru do vašeho obchodního plánu pro úspěch nezbytný.

Coby TCI můžete prodávat a zajišťovat podporu řešení pro správu a design etiket za zlevněnou cenu.

Odlište svoji společnost a staňte se TEKLYNX Certified Integrator. Pro více informací kontaktujte TEKLYNX ve vašem regionu, prosím.

Procházet veškeré TEKLYNX Certified Integrator

Prodejce TEKLYNX

Prodejce TEKLYNX má vysokou úroveň technických znalostí a odborných dovedností nutných k úspěšnému prodeji etiketovacích produktů TEKLYNX.

Coby prodejce TEKLYNX můžete prodávat LABEL, MATRIX, CODESOFT a PRINT MODULE za zlevněnou cenu a nabízet svým zákazníkům první úroveň podpory.

Pro více informací kontaktujte TEKLYNX ve vašem regionu, prosím.

TEKLYNX Private Brand (OEM)

Program TEKLYNX Private Brand partnerům umožňuje prodej softwaru TEKLYNX pod jejich vlastním značkou. Naši partneři tak mohou nabízet svým klientům vlastní, soukromá, značková řešení.

Soukromými partnery značky mohou být VAR, integrátoři systému nebo výrobci. Jejich nabídka produktů může zahrnovat hardwarová a softwarová řešení, která zahrnují širokou řadu aplikací a/nebo vertikálních doplňujících aplikací v rámci trhu AIDC.

Chcete-li získat více informací o programu TEKLYNX Private Brand, kontaktujte TEKLYNX ve vašem regionu, prosím.

Distributor TEKLYNX

Certifikovaní distributoři TEKLYNX jsou hlavními distributory, kteří mají možnost uvádět na trh, prodávat a zajišťovat podporu produktů TEKLYNX pro další prodejce na domácí nebo mezinárodní úrovni.

Certifikovaní distributoři mají odborné znalosti s technologiemi z oblasti automatizovaného sběru dat a IT průmyslu.

Chcete-li získat více informací o tom, jak se stát certifikovaným distributorem TEKLYNX, kontaktujte TEKLYNX ve vašem regionu, prosím.

Technologický partner TEKLYNX

Technologičtí partneři TEKLYNX jsou nezávislí dodavatelé hardwaru a softwaru nebo jiných technologií, jejichž produkty doplňují řadu řešení TEKLYNX pro identifikaci a sledování, nebo jejichž vlastní řešení mohou být rozšířena o integraci našich produktů. Technologickým mohou být jak velcí poskytovatelé řešení, tak i ISV, kteří se specializují na technologické aplikace.

Chcete-li získat více informací nebo pokud se chcete stát technologickým partnerem TEKLYNX, kontaktujte TEKLYNX ve vašem regionu, prosím.

Dozvědět se více