Odeslání a příjem zboží

Software TEKLYNX UCC 128 poskytuje kompletní řešení s širokým spektrem identifikace, sledování a mobilní produkty, které umožňují dohledatelnost napříč celým dodavatelským řetězcem.

Hledáte vysoce výkonné řešení pro návrh a tisk štítků, které lze těsně provázat se stávajícími podnikovými systémy? Již nehledejte. Softwarová řešení TEKLYNX umožňují udržovat vysokou produktivitu, snižovat množství chyb a zvýšit ROI (Return on Investment). Naše řešení mohou pomoci společnostem ve všech fázích dodavatelského řetězce od dodavatelů surového materiálu ke koncovým zákazníkům širokým spektrem aplikací od správy inventáře přes výrobu až k doručování zboží zákazníkům.

Zjistěte, jak se TEKLYNX hodí do Vašeho odvětví:

Request Price

TEKLYNX softwarová řešení umožňují zefektivnit Vaše procesy spojené s přepravou a příjmem a přitom udržuje vysokou produktivitu, snižuje množství chyb a zvyšuje ROI.

Aplikace

  • Přizpůsobte se požadavkům na značení krabic v maloobchodě založeným na specifikacích pro UCC 128 značení (Uniform Commercial Code)
  • Navrhujte produktové štítky pomocí SKU čísel (Stock Keeping Unit) a čárovými kódy
  • Integrujte se s většími EDI (elektronická výměna dat) Vašich zákazníků použitím kódů UCC 128 pro oznámení před odesláním zboží
  • Integrujte vysoce kvalitní tisk čárových kódů s podnikovými systémy a tiskněte vysoké objemy štítků
  • Přesně sledujte zásoby na skladě, což Vám pomůže plánovat, co je potřeba v současných a budoucích projektech
  • Sledujte materiál od chvíle, kdy vstoupí do Vaší továrny skrze výrobní proces a dokonce i ve chvílí, kdy je sestavován do konečného výrobku