Software pro dodržování předpisů pro značení

Splňte virtuálně s TEKLYNXEM jakékoliv předpisy týkající se značení

TEKLYNX nabízí řešení pro návrh čárových kódů a řešení pro správu štítků podnikům a organizacím v různých průmyslových odvětvích, aby jim tak pomohl zautomatizovat a zjednodušit jejich procesy značení.  Tým společnosti TEKLYNX identifikoval potřebu společností dodržovat nařízení daných v jejich odvětvích a mít kontrolu v ověřeném prostředí. Společnost TEKLYNX rovněž vyvinula software pro řešení specifických federálních předpisů spojených se značením v řadě různých odvětvích. Dozvěďte se o tom, jak může TEKLYNX pomoci Vaší organizaci splnit specifické požadavky tím, že vyplníte tento formulář..

GHS label software

Nařízení: Globally Harmonized System of Classification and Labeling of Chemicals (GHS)

Odvětví: Chemický průmysl

HazCom (Hazard Communication Standard) spadající pod OSHA (Occupational Safety and Health Administration) zahrnuje GHS (Globally Harmonized System of Classification and Labeling of Chemicals) za účelem zlepšení bezpečnosti a ochrany zdraví pracovníků v chemickém průmyslu.

Pro více informací o GHS značení klikněte zde.


 

Nařízení: Označování potravin a alergenů v EU

Nařízení Evropské unie 1169/2011 - Provision of Food Information to Consumers (FIC) značně mění stávající legislativu týkající se značení potravin v Evropě. Od 13. prosince 2014 musí výrobci jasně označit alergeny na seznamu obsažených přísad u veškerých potravin vyrobených a prodávaných v Evropské unii. Povinnost poskytovat nutriční informace bude platné od 13. prosince 2016.

Pro více informací o značení potravin klikněte zde.


 

Nařízení: Unique Device Identification (UDI)

Odvětví: Zdravotnictví

FDA (Food and Drug Administration) vyžaduje, aby veškeré lékařské přístroje distribuované ve Spojených státech amerických byly značeny pomocí UDI (Unique Device Identifier), který se skládá z jedinečného číselného nebo alfanumerického kódu. Ten se používá pro značení a identifikaci lékařských přístrojů v rámci dodavatelského řetězce.

Pro více informací o UDI značení klikněte zde..


 

Nařízení: U.S. FDA 21 CFR Part 11

Odvětví: Zdravotnictví

U.S. FDA 21 CFR Part 11 platí pro výzkum, výrobu a distribuci zdravotnických výrobků a vznikl pro ochranu veřejného zdraví a zajištění přesnosti elektronických lékařských záznamů. Dále také umožňuje organizacím snížit náklady spojené s používáním elektronických záznamů namísto papírových.

Pro více informací o značení dle FDA 21 CFR Part 11 klikněte zde.


 

Nařízení: GS1 značení v logistice

Odvětví: Doprava a logistika

GS1 Standard International Logistic Label (STILL) byl zaveden jako celosvětový referenční bod pro čárové kódy, které se používají pro dohledatelnost veškerých logistických jednotek. Zabraňuje opětovnému značení logistických jednotek během jejich pohybu napříč dodavatelským řetězcem a poskytuje výhodu používání pouze jediného logistického značení.

Pro více informací o GS1-128 logistickém značení klikněte zde.


Ať už se pohybujete v jakémkoliv odvětví, TEKLYNX Vám může pomoci najít řešení, které bude splňovat Vaše potřeby. Dozvěďte se více o tom, jak může TEKLYNX pomoci Vaší organizaci splnit požadavky specifické pro Vaše odvětví. Vyžádejte si konzultaci zdarma nebo demo TEKLYNX softwaru pro návrh štítků zdarma ještě dnes.