Zdravotnictví

Po celá léta pracoval TEKLYNX software pro značení čárovými kódy v zákulisí zdravotnictví a pomáhal odvětví, které pomáhá dalším.

Ať už se jedná o UDI značení zdravotnických zařízení či SNI pro životy zachraňující léky, TEKLYNX software pro značení čárovými kódy poskytuje spolehlivost, dohledatelnost a bezpečnost potřebnou při práci s kriticky důležitým značením ve zdravotnictví.

FDA UDI-značení zdravotnických zařízení v souladu s předpisy
Softwarová řešení TEKLYNX pro návrh štítků umožňují tisknout GS1 a HIBC (Health Industry Bar Code) štítky, abyste mohli generovat AIDC technologii pro umístění UDI na štítky pro zdravotnická zařízení.

SNI pro obaly léků na předpis
TEKLYNX řešení jsou schopna generovat serializované sNDC (National Drug Code) kódy pro umístění SNI (Standardized Numerical Identifier) na veškeré obaly léků na předpis.

S více než 80 druhy čárových kódů (včetně HIBC, GTIN - Global Trade Identification Number Codes, SSCC - Serial Shipping Container Codes, poštovních kódů, lineárních a dvourozměrných kódů, GS1 Databar a dalších) a předkonfigurovanými šablonami pro HIDA (Health Industry Distributors Association), HIBC SNI a GS1 štítky umožňuje software TEKLYNX jakékoliv laboratoři, výzkumnému centru, klinice či ordinacím dodržovat interní a regulační požadavky.

Zjistěte, jak se TEKLYNX hodí do Vašeho odvětví:

Request Price

TEKLYNX CENTRAL CFR byl vylepšen ze spolehlivé aplikační platformy a doplněn funkcemi tak, aby umožnil bezproblémovou integraci do celého regulovaného podniku. Farmaceutické společnosti, vysokoobjemové laboratoře a další organizace, které vyžadují spolehlivý systém pro řízení jakosti zjistí, že ověření tohoto nového produktu je v jejich prostředí koncového uživatele velmi jednoduché.

- Tony Raymond,Konzultant/Prezident společnosti New Harbor SQA

Aplikace

  • Sledování laboratorních vzorků
  • Identifikační karty zaměstnanců
  • Správa souborů
  • Náramky pro pacienty
  • Značení léků