Náš tým

O našem týmu

V TEKLYNX International pěstujeme kulturu založenou na nadšení a zaměření na zákazníky. Hledáme zaměstnance s vysokým výkonem a osoby motivované a usilující o možnost něco ovlivnit. Každý zaměstnanec TEKLYNXU hraje významnou roli v naší společnosti a podílí se na hodnotách, které nabízíme našim zákazníkům a partnerům.

Abychom podpořili svůj vlastní růst, vždy hledáme nejkreativnější a talentované osoby v našem odvětví. Náš tým se skládá z jednotlivců z různých prostředí, kteří mají zkušenosti a vzdělání v oborech, jako jsou informační technologie, žurnalistika, marketing, strojírenství a obchod. Jelikož jsme globální organizace, velmi žádoucí jsou kandidáti, kteří hovoří plynně dalšími jazyky.

Naši nejúspěšnější zaměstnanci vzkvétají v prostředí, které podporuje týmového ducha, neustále prokazují naše hlavní hodnoty a jsou nesmírně nadšení možností sloužit našim zákazníkům a partnerům co nejlépe. Protože naše očekávání jsou velmi vysoká, naši zaměstnanci jsou naší velkou konkurenční výhodou, která nás vyvyšuje nad ostatní.

TEKLYNX - skvělé místo pro práci

TEKLYNX se zavazuje k poskytování příjemného pracovního prostředí všem našim zaměstnancům a také možností k osobnímu a profesnímu růstu. Neustále pracujeme na vývoji našich interních procesů týkajících se školení, abychom našim novým zaměstnancům zajistili podporu, kterou potřebují.

Prostředí společnosti TEKLYNX je založené na blízké spolupráci s dalšími osobami z různých oddělení. Velmi podporujeme týmovou práci a jednotu.