O nás

Evropa,

Střední východ

a Afrika

Kontaktní údaje:
Kontaktní údaje
pro Váš region
naleznete na
stránce
Pobočky TEKLYNX ve světě.

Kdo jsme

S více než 30 lety zkušeností je TEKLYNX International přední světovou společností zabývající se vývojem softwaru pro značení čárovými kódy.

Základ naší společnosti stojí na akvizicích třech nejlepších společností, zabývajících se vývojem softwaru pro čárové kódy, od roku 1998 a 2001 - Techniques Avancées (Auch, Francie), GrafTek, Inc. (Toronto, Ontario, Kanada) a StrandWare, Inc. (Eau Claire, Wisconsin). Tyto akvizice nám pomohly vybudovat silné portfolio našich produktů včetně produktů CODESOFT, LABELVIEW a LABEL MATRIX design software, SENTINEL, software zajišťující tisk prostřednictvím serveru, a bezpečnostní software a software pro zpětnou kontrolu výroby LABEL ARCHIVE.

V roce 2010 získal tým vedení společnosti TEKLYNX společnost, která byla součástí Brady Corporation. Tato událost umožnila společnosti TEKLYNX poskytovat lepší služby širšímu spektru zákazníků a zároveň podpořit růst našich obchodních partnerů. Naše nehynoucí oddanost vývoji spolehlivých produktů, flexibilita a pohotovost vedly k vytvoření TEKLYNX CENTRAL, což je naše all-in-one řešení pro větší podniky, které je postaveno na velmi silném základě našich předchozích produktů. Toto jednotné řešení nás přivedlo na přední pozici mezi dodavateli řešení pro tvorbu a správu štítků.

Co děláme

Na počátku všeho, co děláme, je naše úsilí o vytvoření něčeho více, než je pouhý vývoj softwaru, a vytvoření řešení, která jsou navržena tak, aby pomohla podnikům zvýšit jejich efektivitu a proudové operace. Vytváříme intuitivní technologie, které lze snadno integrovat do již existujících procesů. Budeme s Vámi spolupracovat tak dlouho, dokud se nám nepodaří porozumět výzvám Vašeho podnikání do hloubky tak, abychom byli schopni poskytnout efektivní řešení - chceme být Vaším partnerem a ne jen pouhým dodavatelem. 

Usilujeme o vybudování opravdového partnerství s našimi prodejci, distributory a technologickými partnery. Naším cílem je pěstovat vztahy, které z našich partnerů učiní opravdové šampióny naší značky, kteří silně věří v naše produkty, uznávají jejich hodnotu a pomáhají svým zákazníkům tyto hodnoty lépe poznat.

Proč jsme ti nejlepší

Jsme průkopníky v oblasti vývoje podnikových řešení pro nově se objevující předpisy a nové trhy. Nikdy nejsme zcela spokojeni a nikdy se nezastavíme ve vývoji. Neustále zkoumáme prostředí s cílem objevit nové příležitosti, které pomohou Vašemu podnikání. Náš tým vývojářů je neuvěřitelně pohotový a neustále přidává nové ovladače pro tiskárny a funkce, díky kterým si neustále budete udržovat náskok.

Denně v praxi používáme naše klíčové hodnoty, ať už se jedná o komunikaci s našimi zákazníky a obchodními partnery, nebo spolupráci v rámci našeho týmu. Jsme hrdí na práci, kterou odvádíme, a sdílíme vášeň a nadšení týkající se naší mise: udržet si naši přední pozici na trhu s návrhem štítků, tiskem a podnikovým softwarem pro tvorbu a správu štítků.

Naše klíčové hodnoty

Firemní kultura ve společnosti TEKLYNX se zakládá na pěti klíčových hodnotách. Všichni zaměstnanci se učí a používají tyto hodnoty v praxi stejným způsobem, jakým přistupujeme k obchodu, a stejným způsobem, jakým přistupujeme sami k sobě a k našim zákazníkům.

  • Týmová práce - pracujeme společně na tom, abychom dosáhli naší vize.
  • Zaměření na zákazníka - zákazníka stavíme do středu našich zájmů ve všem, co děláme.
  • Technické inovace - tím, že jsme jako společnost i jednotlivci technickými lídry na trhu, usilujeme o to, aby se naše podnikání neustále rozrůstalo.
  • Hodnota - tím, že vytváříme hodnotu pro naše zákazníky, vytváříme i trvale udržitelné hodnoty pro naše zákazníky a partnery.
  • Čestnost - naše bezúhonnost není nikdy narušena.